Який шампунь краще ?

Питання про те, який шампунь краще, хвилює багатьох жінок. Якщо навіть шампунь підходить по всіх параметрах, іноді хочеться його змінити і вибрати новий. Але чи варто це робити? І якщо варто, то який шампунь краще вибрати? Наші поради допоможуть вам розібратися, за якими параметрами варто вибирати новий шампунь.
Інструкція
1
Найголовніше в будь-якому шампуні - миючий засіб. Саме воно визначає, який шампунь краще справляється зі своїм головним обов'язком - мити волосся. Амоній (Ammonium) використовується в дешевих шампунях або зовсім в пенах для ванн або гелях для тіла. Як правило, використання шампунів з амонієм призводять виключно до випадання волосся.
2
Натуральних шампунів не існує в природі! Тому не варто довіряти упаковкам, на яких написано, що шампунь зроблений виключно через натурних продуктів. У кожному разі, певна частка хімії в ньому все ж таки буде. Без неї в сучасному світі нікуди.
3
Вважається, що густий шампунь більш корисний, ніж рідкий. Це таке ж оману, як і вважати, що рясна піна краще, ніж її малу кількість. Насправді за якість шампуня відповідає зовсім інше. Однак шампунем, який краще піниться, митися, однозначно, зручніше. Немає різниці, скільки шампуню ви вилили собі на голову і скільки при цьому виділилося піни. Ефект буде однаковий.
4
Вітаміни, які містяться в шампунях, ще не означають, що даний шампунь вельми корисний. Звичайно, дія вітамінів на волосся, особливо провітаміну А, складно заперечувати. Однак вітамінні шампуні - ще не панацея від усіх бід. Якщо задалися метою зміцнювати волосся за допомогою вітамінів, використовуйте полівітамінні комплекси для прийому всередину.
Зверніть увагу
Існує думка, що потрібно частіше мене шампуні. Це не зовсім вірно. Тут спрацьовує принцип: якщо працює, то не чіпаємо. Тобто якщо шампунь підходить вашому волоссю, не варто його змінювати. Але з часом склад волосся міняється і один і той же шампунь перестає виконувати колишні функції. Тоді має сенс його змінити.