Як дізнатися термін придатності косметичного олівця ?

Косметичний олівець - річ незамінна. Однак, як дізнатися, чи не вийшла ще термін його придатності? Деякі олівці придбані давно, але виглядають ще непогано. Спробуємо розібратися.
Інструкція
1
Термін придатності вказується на етикетці будь-якого товару. На жаль, дрібні етикетки, особливо з косметики, ми зазвичай швидко здираємо, або вони самі стираються від частого використання або під впливом вологи. Потрібно дивитися на зовнішній вигляд олівця. Якщо були дотримані умови його зберігання і він не знаходився довгий час на пригріві або у вологому ванній, то олівець здатний прослужити і довше покладеного терміну.
2
Якщо на грифель утворився білий наліт, як на замороженому шоколаді, ваше косметичний засіб зіпсований однозначно. Якщо олівцем провести по руці, а грифель кришиться, значить, їм користуватися також не варто - деякі компоненти засохли.
3
При покупці віддавайте перевагу олівцях, які зроблені з цільного дерева. Пластмасовий або тирсових олівець певною мірою зручніше, але дерево зберігається набагато довше. Та ще й володіє знезаражувальним дією.