Як ефективно звести татуювання.

Колись мати татуювання вважалося модним. Однак поступово мода сходить нанівець. І багато дівчат (та й хлопці) намагаються позбутися малюнків на шкірі. Методів відомості татуювань безліч. Але не всі з них безпечні.
Інструкція
1
Найдешевший, але далеко не безпечний варіант - звести татуювання з допомогою випалювання місця татуюванням кислотою. Чи не краще й інший спосіб - вишкрібання татуювання за допомогою алмазної фрези. Ці способи досить болючі і загрожують ускладненнями. До того ж, після них однозначно залишаться рубці. Даними способами можна звести татуювання майже в будь-яких тату салонах.
2
Більш просунутий спосіб позбутися тату - за допомогою лазерної шліфовки. Процедура набагато більш безпечна з медичної точки зору, але ніхто не гарантує позбавлення від рубців і шрамів. В середньому ціна відомості тату лазером від 800 до 1300 рублів за 1 квадратний сантиметр - все залежить від «крутості» тату салону.
3
Ще більш досконала технологія відомості татуювань - лазерна «спалах». Після неї від вашої «татушки» не залишиться ні сліду. І майже ніяких медичних ускладнень. Головне - слідувати вказівкам майстра і дотримуватися правил гігієни. Однак коштує така процедура чимало. Приблизно в 3-4 рази дорожче лазерної шліфовки. Але саме це - найефективніший спосіб звести татуювання.
Зверніть увагу
Не варто намагатися звести татуювання в домашніх умовах! Це загрожує шкірними захворюваннями, рубцями та іншими неприємностями. Краще звернутися до професіоналів. І не жаліти грошей на анестезію.
Корисна порада
Дані поради відносяться лише до відома тих татуювань, які зроблені професійними майстрами. Любительську татуювання звести болезненней і дорожче, оскільки, як правило, глибина пробивки не профи набагато глибше.