Як відкрити солярій-центр.

Солярій- центр - ідеальний вибір тих, хто хоче мати свій невеликий бізнес. Незважаючи на високі початкові витрати, він швидко окупається і при періодичному оновленні обладнання приносить досить відчутний прибуток. Солярій- центр відноситься до сфери послуг з догляду за собою, тому резонно буде мати поруч з ним також кабінети інших послуг.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся, чи варто відкривати солярій взагалі. Якщо ваше місто знаходиться багато південніше Москви, подумайте двічі - як правило, це міста, в яких сонця і так в надлишку. В іншому випадку, переходьте до пункту два.
2
Проаналізуйте своє місто на предмет всіляких спа- центр ов, соляріїв і фітнес-клубів. Виявіть локацію в спальному районі, яка має досить великою прохідністю і поряд з якою в межах трьохсот-п'ятисот метрів немає конкурірентов з числа соляріїв.
3
Приміщення для оренди, яке ви будете шукати, повинно мати високі стелі і широко відкриваються вікна - пам'ятайте про те, що солярії нагрівають повітря, і приміщення необхідно періодично провітрювати.
4
При необхідності, зробіть ремонт в приміщенні для солярію. Воно повинно мати три-чотири кімнати, що закриваються на замок і просторий передпокій у запобігання скупчення народу.
5
Посавьте два вертикальних і один горизонтальний солярії - кожен в окремій кімнаті. Всі вони повинні бути різної потужності, в останніх кімнатах цілком резонно відкрити або спа-салони, або масажні кабінети, або перукарні. Всі ці галузі - з області догляду за собою і є супутніми.
6
На стійці розмістіть товар, супутній засмазі в солярії.
Зверніть увагу
Не забувайте про абонементи на відвідування - це виробить більш сильну лояльність серед клієнтів!
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що персонал, що зустрічає клієнта, завжди повинен бути в гарному настрої, інакше клієнту нічого не варто перестати ходити в ваш солярій.