Як організувати малий бізнес.

Для того, щоб підприємство приносило прибуток, воно повинно бути гнучким до постійно змінюється ринку, але при цьому має працювати як годинник. Організувати малий бізнес необхідно таким чином, щоб не було жодного зайвого і жодного відсутньої ланки, кожен пробіл - це тріщина, яка рано чи пізно дасть текти.
Вам знадобиться
  • - підприємство у сфері малого або середнього бізнесу
Інструкція
1
Перш за все, враховуйте форму оподаткування, яка найкраще підходить саме Вашій компанії. Пам'ятайте про існування патентів і про те, що вони лімітують ваш дохід до певного рівня.
2
Відповідально підійдіть до вибору партнерів і постачальників. Перевіряйте і постійно тримаєте під контролем дії вашого партнера, пам'ятайте головне правило: в бізнес е друзів не буває. Вибирайте тільки тих постачальників, які зарекомендували себе як надійних і знаходяться на мінімальній відстані від вас - таким чином ви мінімізуєте витрати на логістику.
3
У роботі використовуйте професіоналів. Вибирайте тих, хто хоче розвиватися і по-справжньому працює, а не просто відпрацьовує необхідну кількість годин.
4
Використовуйте тільки ту рекламу, яка відповідає вашому бізнес у.Постоянно відстежуйте її результативність, залежно від цього будуйте свою рекламну стратегію і позбавляйтеся від тієї реклами, яка не приносить прибутку.
5
Завжди залишайте мінімум третина чистого прибутку на розвиток компанії. Це допоможе вам в довгостроковій перспективі отримувати ще більше прибутку.
6
Тримайте в штаті кваліфікованого юриста або використовуйте послуги сторонніх організацій для уникнення непорозумінь з законом.
Корисна порада
Вмотивуйте співробітників до роботи у відповідності з їх потребами.