Як прикрасити стару майку.

У гардеробі дівчини обов'язково є майки та футболки. Часом вони мають унікальний фасон і цікавий дизайн. Однак здебільшого такий одяг має самий звичайний, а іноді й відверто нудний вид. Спробуйте самі прикрасити майку, зробити це можна в домашніх умовах.

Мереживний декор

Прикраса майки мереживом. Така варіація додасть виробу жіночність і романтичність. Це завдяки тому, що мереживо володіє легкістю і легкістю. Пришити мереживо можна по краю рукавів і вирізу. Так само можна виконати з мережив різні візерунки, або навіть квіткові композиції. Тут вже у кого яка фантазія.

Майка-скелет

Дизайн за допомогою ножиць. За допомогою такого ріжучого інструменту можна перетворити майку просто до невпізнання. Найбільше для виконання такого дизайну підходять бавовняні вироби. Популярний варіант розрізання майки - це майка-скелет. На задній стороні вироби робиться один вертикальний розріз в районі хребта, а потім з інтервалами в 1,5-2 см. Робляться горизонтальні надрізи, що імітують ребра. Між розрізами тканину цікаво заверне в трубочку і виглядатиме привабливо.

Прикраса блискавкою

Перетворити і фарбувати майку допоможе звичайна блискавка. Можна розрізати рукава до самої горловини і вшити туди блискавки, бажано з бегунками з двох сторін. А можна просто пришити на майку розстебнуту блискавку, зігнувши її цікавим чином. Краще, якщо такі блискавки будуть різнокольоровими.

Стрази або паєтки

Коли ваша майка ще відмінно виглядає, у неї цікавий фасон і актуальна забарвлення, але вона вам вже приїлася, то освіжите її паєтками або приклейте стрази. Кількість блискіток залежить лише від бажання власниці. Це тільки деякі варіанти зміни дизайну старої майки. Так само ще можна прикрасити її вишивкою, бісером, розмалювати фломастерами або фарбами, зробити аплікацію.