Як відкрити свій бізнес.

Якщо ви вирішили відкрити свій бізнес , ви повинні чітко розуміти, що ви це робите виключно заради прибутку. Все, що не приносить грошей, можна вважати тільки за хобі, і не більше. Бізнес - це робота на себе двадцять чотири години на добу, це робота, до якої необхідно підійти більш відповідально ніж якби ви працювали на когось. Це спосіб життя, при якому ви і тільки ви несете відповідальність за кожен свій крок.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Стартовий капітал
Інструкція
1
Оцініть ринок, який знаходиться в межах вашої досяжності. Визначте зону старту, територію, на якій ви можете вести бізнес , не несучи додаткових витрат. Проаналізуйте ті галузі, які найбільш динамічно розвиваються протягом останнього часу.
2
Зіставте ті галузі, які схильні найбільш швидким темпам росту, зі своїм досвідом і спеціалізацією. Виявіть ті галузі, в яких ви розбираєтеся найкраще. Ні в якому разі не кидайтеся в новий бізнес бо він вам чомусь став цікавий, керуйтеся виключно співвідношенням витрати-прибуток.
3
Проаналізуйте своїх потенційних конкурентів, як із зовнішнього боку, так і з внутрішньої. Корисний буде метод "таємничого покупця", згідно з яким ви будете спілкуватися з потенційними конкурентами під виглядом їхнього клієнта.
4
Виявіть найбільш приміщення під оренду для вашого офісу, ідеально соотносящееся за ціною і статусу.
5
Оберіть метод ведення бізнес а, що вимагає мінімум витрат на початковому етапе.Проведіте масштабну рекламну компанію, використовуючи агресивну і пасивну рекламу, в тому числі промоутерів і соціальні мережі.Ви протягом мінімум двох тижнів кампанія повинна тривати, щоб забезпечити максимальне поширення інформації про ваше бізнес е.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ozv_WETLTGI
Корисна порада
Використовуйте методи акцій і знижок, а також бонусних програм лояльності - так ви залучите якнайбільше клієнтів за короткий проміжок времені.открить свою справу, відкрити бізнес, створити бізнес