Як оформити інтернет-магазин.

Інтернет- магазин - простий і доступний метод ведення бізнесу. Зовсім необов'язково бути власником товару, який ви продаєте, або мати його на руках в момент оплати клієнтом достатньо знати, де ви можете його дістати швидко і за менші гроші. Але для того, щоб клієнт прийшов і купив, необхідно оформити інтернет- магазин належним чином.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на колірну гамму. Вона повинна бути досить яскравою, щоб привертати увагу, але при цьому не повинна різати око і відволікати клієнта від того, що ви йому пропонуєте.
2
На першій сторінці бажано розмістити слайд-шоу з товарами, які у вас або дешевше, ніж в інших інтернет- магазин ах, або знаходяться в нижчому ціновому сегменті. Товари повинні постійно змінюватися, привертаючи увагу клієнта.
3
Меню інтернет- магазин а повинно бути структуровано і інтуїтивно. Клієнт не повинен плутатися, чому він натиснув на один розділ, а потрапив у інший. Якщо йому буде складно, він просто піде.
4
При наведенні мишкою на товар повинно з'являтися спливаюче вікно зі збільшеним розміром зображення. Також бажано щоб у вас на сайті присутнє панорамне фото або відео з товаром. У разі, якщо ваш товар не має на увазі даної форми презентації, необхідна презентація його повної специфікації з відгуками інших покупців.
5
Використовуйте можливість сортування по популярності покупок і по вартості - це основні показники, на які орієнтується покупець
6
При перегляді специфікації товару бажано щоб на сторінці також з'являлися товари з схожих галузей або доповнюють даний товар.
Корисна порада
Використовуйте шрифти, які легко читати і які при цьому не є надміру офіційними.