Як переносити файли з комп'ютера на комп'ютер.

Файли переносяться з комп'ютера на комп'ютер для того, щоб використовувати їх на тому комп'ютері, на якому їх немає, а також для редагування і зручнішою презентації або перегляду. Для того, щоб перенести файли з комп'ютера на комп'ютер, необхідно його скопіювати, використовуючи технологію передачі даних. Це можливо як за допомогою змінних носіїв, так і за допомогою CD. У разі, якщо копіювання даними методами неможливо, використовується мережа Інтернет.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер №1
  • - знімний диск
  • - CD-R/CD-RW
  • - Інтернет
  • - Комп'ютер №2
Інструкція
1
Виділіть ті файли, які ви хочете скопіювати. Для цього натисніть на кожний з них лівою кнопкою мишки, затиснувши клавішу "ctrl", після чого натисніть на один з них правою кнопкою мишки. З відкрився меню виберіть "Копіювати" або натисніть на поєднання клавіш "ctrl + C".
2
Встановіть змінний носій інформації на комп'ютер. Відкрийте кореневу папку і натисніть на порожнє поле. Після цього натисніть праву кнопку мишки і з меню натисніть кнопку "Вставити", або поєднання клавіш "ctrl + V". Дочекайтеся закінчення копіювання.
3
Встановіть змінний носій інформації на другий комп'ютер і виділіть всі файли, призначені для копіювання. Після цього скопіюйте їх в папку, в якій вони повинні знаходитися.
4
Для того, щоб скопіювати файли за допомогою CD, запишіть необхідні файли на чистий диск CD-R або CD-RW, після чого скопіюйте дані з нього на другий комп'ютер.
5
Якщо обидва способи недоступні, використовуйте мережу Інтернет для передачі даних - заархівуйте всі файли, призначені для копіювання і завантажте їх на файлообмінник, після чого скачайте їх з іншого комп'ютера .
Корисна порада
У випадку, якщо файлів занадто багато, розбийте їх на декілька архівів.