Користь зеленого кави.

Зелений кава - продукт, який з'явився на російському ринку відносно недавно, але вже встиг завоювати велику популярність. Виробники широко рекламують цей напій як натуральний засіб в боротьбі із зайвою вагою. Варто зауважити, що зелена кава дійсно має ряд незаперечних корисних властивостей.
Інструкція
1
Зелений кава виготовляється із зерен звичайного кавового дерева, що не зазнали обжарюванні (в цьому його головна відмінність від традиційного чорного кава). Завдяки такій технології в напої зберігається так звана хлорогенова кислота. Ця речовина є найпотужнішим антиоксидантом, воно здатне звільняти організм від вільних радикалів, тим самим, омолоджуючи і оздоровлюючи його за рахунок благотворного впливу на серцево-судинну і кровоносну системи. Причому зміст хлорогенова кислоти в зеленому кави в кілька разів вище, ніж у зеленому чаї, оливковій олії та інших продуктах, відомих своїми омолоджують властивостями.
2
Крім хлорогенова кислоти зелена кава містить велику кількість кофеїну (у звичайному чорному кави кофеїну набагато менше). Ця речовина відомо як відмінне тонізуючий засіб, стимулятор розумової та рухової активності, ефективний помічник при головних болях і мігрені. Кофеїн активізує роботу головного мозку, посилює пам'ять, надає стимулюючу дію на роботу серця і всієї судинної системи.
3
Крім своїх тонізуючих властивостей кофеїн у поєднанні з антиоксидантами, перешкоджає поглинанню зайвих жирів і сприяє позбавленню від наявного зайвої ваги. Виробники стверджують, кофеїн в парі з хлорогенова кислотою значно знижує апетит і дозволяє людині схуднути природним чином. Однак худнути за допомогою зеленої кави необхідно правильно. Регулярне вживання напою має поєднуватися з дієтою та обов'язковими фізичними навантаженнями.