Як визначити розмір штанів.

Погодьтеся, прикро, коли купуєш без примірки сподобалися брюки , а вони не впору. Здавалося, що й по виду підходять, і довжина в самий раз, до того ж маркування розміру якраз ваша, а вони малі (великі). Щоб не потрапити в халепу, вчимося визначати розмір брюк вірно.
Інструкція
1
Щоб дізнатися свій розмір при виборі брюк, потрібно заміряти талію. Для цього використовують тільки нову сантиметрову стрічку, яка ще не встигла розтягнутися від старості. Важливо проводити всі вимірювання в нижній білизні або тонкої одязі, більш того, прикладати стрічку щільно, але не перетягуючи і не допускаючи провисання. Так ви зможете отримати максимально точний результат.
2
Для визначення розміру джинсів потрібно перевести отримані виміру в дюйми. Отримані цифри і відповідатимуть розміру м. Приміром, обхват талії 28 дюймів означає, що вам потрібен 28 розмір. Крім обхвату талії при виборі джинсів потрібно враховувати довжину вироби, зазвичай один розмір шиють в різних варіантах довжини, наприклад 28/32 або 28/34, друга цифра означає довжину Парчин. Тому перед походом в магазин, потрібно заздалегідь вибрати оптимальну довжину.
3
Для вибору брюк можуть знадобитися додаткові виміри, особливо, якщо жінка, воліє підкреслювати фігуру. Тоді потрібно додатково виміряти окружність стегон, це дозволить підібрати модель, яка буде ідеально облягати силует.
4
Класичні брюки частіше за все не подгибают на фабриці, щоб полегшити підгонку по довжині. Тому перед походом в магазин додатково виміряйте внутрішню і зовнішню довжину крокової шва улюблених брюк, щоб полегшити собі вибір довжини.
5
Довжина брюк залежить не тільки від ваших уподобань, а й від взуття, брюки повинні прикривати взуття хоча б до початку каблука, але багато жінок воліють повністю приховувати туфлі під тканиною.
6
Вибираючи брюки , потрібно правильно оцінити свої обсяги, чоловіки люблять брати більш вільні моделі, що в підсумку може зробити речі мішкуватими, оскільки будь-який матеріал в процесі шкарпетки розтягується. Тому досвідчені продавці радять вибирати щільно облягаючі моделі, особливо, якщо мова йде про шкіряних брюках, адже вони розтягуються найбільше.
Зверніть увагу
Перед тим, як визначити розмір джинсів, потрібно правильно себе виміряти. Джинси вимірюються в двох напрямках: 1) окружність талії "W" - скорочення від «waist» (пояс), 2) довжина брюк по внутрішньому шву "L" -Скорочення від «lenght» (довжина).
Корисна порада
Якщо ви точно знаєте свій «радянський» розмір штанів, то потрібно відняти з нього цифру 16, в результаті чого, ми отримуємо обхват талії «W». Наприклад, ви носите штани 46 розміру: 46 - 16 = 30. ваш W = 30.