Як визначити розмір чоловічого одягу. дізнатися розмір одягу за зростом і вагою.

Щоб вибрати правильний розмір , потрібно знати свої габарити, оскільки маркування розмір ов у більшості виробників не збігаються, а ось точні показники в сантиметрах допоможуть зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Перед походом в магазин потрібно ретельно виміряти всі показники: зростання, обхват шиї, обхват талії та грудей, ширину плечей, і довжину ніг. Краще, щоб цю операцію проводив ваш помічник, тоді показники будуть більш точними. Крім того, потрібно враховувати свою вагу і комплекцію.
2
Перераховані показники допоможуть вибрати будь-який предмет одягу, наприклад, для вибору костюмній сорочки достатньо тільки обсягу шиї, а для вибору джинсів знадобляться вже два показника - обсяг талії і довжина ніг.
3
Для того щоб визначитися з розмір ом, потрібно скористатися спеціальною таблицею, де буде детально вказано відповідність параметрів і розмір ів. Головне - пам'ятати про те, що стандартні схеми йдуть на середній зріст 170-180 см.
4
Якщо ваш зріст перевищує ці значення, потрібно звертатися до інших таблиць, для людей високого зросту. Найчастіше до стандартних позначень M, L, XL, додаються літерні позначення T для росту 180-190 см і XT для росту більш 190 см.
5
Аналогічно потрібно враховувати і вага. Якщо ваші показники перевищують середні значення, потрібно звертати увагу на розмір и від 2XL до 5XL, для людей високого зросту і пристойного ваги створено окрему розмір ная сітка від 2XLT до 5XLT.
6
Найбільш складно орієнтуватися при виборі брюк. Сьогодні використовується дві метричні системи - літерна і цифрова, на них накладається звична нам россійская.Ітак: - розмір М в евроваріанте - 30-31, по-російськи: 44-46 розмір ; - L - 32-33, по-російськи: 48-50; - XL - 34-36; 52, відповідно.
7
Трохи простіше з сорочками і толстовки, основний критерій підбору - воріт, однак виробники маркують і обхват груді.S - 94 СММ - 96,5 смL - 101 смXL - 106 см.
8
Широкий діапазон лекал, дозволяють вибрати підходящий розмір навіть для чоловіка з нестандартною фігурою. Правда, для цього доведеться звертатися в магазини спеціалізуються на чоловіках великого розмір а. У кожному разі, точна інформація про розмір е, який ви носите, дозволить заощадити масу часу на купівлю речей, оскільки можна буде просто обдзвонити магазини і дізнатися моделі яких розмір ов вони пропонують .