Як відкрити свій бізнес без грошей. Як зробити домаш бізнес.

У більшості видів бізнесу почати свою справу без стартового капіталу просто-напросто неможливо. Потрібні гроші на оренду приміщення, оплату праці робітників, закупівлю обладнання, на рекламу - стартовий капітал просто необхідний, причому немаленький. Але без усього цього можна обійтися, використовуючи мережу Інтернет і для реклами, і для офісу, і для пошуку працівників. Все, що необхідно - ідеально чітка система взаємодії з клієнтом і працівниками.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
Почніть з пошуку працівників. Неважливо, в якій сфері ви вирішили почати бізнес - вам буде набагато простіше працювати за допомогою найманих працівників. Вони можуть виконувати найрізноманітніші обов'язки - від виконавців до менеджерів з пошуку клієнтів. Головне - щоб вони володіли старанністю і були згодні працювати за відсоток за фактом угоди.
2
Створіть інтернет-сайт і групу в соціальній мережі, присвячену вашому бізнесу. Необхідно, щоб група посилалася на сайт, а сайт на групу - незважаючи на зростаючий функціонал, в групі неможливо реалізувати всі можливості сайту, а найбільшою довірою у клієнтів буде користуватися відкрите обговорення продукту в групі зважаючи відкритості інформації.
3
Проведіть рекламну кампанію і починайте залучати клієнтів по програмі лояльності. Вона може полягати в простому принципі: людина, яка призводить клієнта, отримує винагороду у вигляді певного відсотка від покупки клієнта. Таким чином, ваші клієнти зможуть не тільки приносити вам прибуток, але і залучати ще більше клієнтів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uNsOpPDTSiY
Корисна порада
Будьте максимально стримані і ввічливі в відкритих обговореннях, не допускайте відкритої конфронтації.