Як зшити плаття-трансформер своїми руками.

Чи знайома така ситуація, коли нічого надіти і не вистачає місця в шафі? Вирішити проблему допоможе плаття-трансформер. На сьогоднішній день модельєри придумали кілька моделей таких суконь, за допомогою яких можна створити нескінченне число образів: Infinity, Eva, Emami. Одна з найпростіших, з пошиттям якої впорається навіть починаюча кравчиня, - Picaro Puck.
Вам знадобиться
  • - відріз трикотажу 1,5 м;
  • - нитки в тон тканини;
  • - ножиці;
  • - оверлок.
Інструкція
1
Підберіть тканину. Для шиття сукні-трансформера найкраще підійде двосторонній трикотаж гарної якості. Він не повинен бути ні занадто щільним, ні тонким. Краї не повинні легко розпускатися. При виборі тканини проведіть простий тест. Потягніть зразок, якщо від зрізу потягнуться стрілки, така тканина не підійде.
2
Побудуйте викрійку сукні. Якщо ви не впевнені у своїх кравецьких навичках, зробіть паперову викрійку. Її можна буде використовувати кілька разів, адже вам напевно захочеться зробити не один екземпляр цього чудового сукні. Викрійка досить проста. Це квадрат з округленими краями, посередині якого зроблені отвори для пройм. І пояс довжиною 130 см (ширина залежить від вашого бажання).
3
Прикладіть викрійку до виворітної сторони тканини, приколіть лекало кравецькі голочками і виріжте по контурах, не залишаючи припусків на шви. Всі зрізи обробіть оверлоком. Якщо трикотаж дуже щільний і зрізи не розтягуються, можна їх не обробляти. Плаття-трансформер готово.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=utrIrCej9t8
Зверніть увагу
Про те, як надіти плаття-трансформер від Picaro Puck читайте на http://www..ru/kak-257268-kak-nadet-plate-transformer