Як плести розточування. Як робити расточку на волосся.

Оригінальні зачіски та аксесуари для зачісок цікавлять будь-яку дівчину - адже завдяки ним, можна створити новий імідж або доповнити образ якої-небудь яскравої і характерною деталлю. Такий деталлю можуть стати модні розточення - косички, обплетені нитками, які допоможуть вам створити вільний спосіб в стилі «хіпі». Розточення різних кольорів на волоссі виглядають дуже ефектно, вони досить довго тримаються, і сплести їх може будь-який початківець. Є два основних способи плетіння расточек.
Інструкція
1
Для того щоб сплести расточку першим способом, візьміть дві довгих нитки з вовни або муліне різних кольорів. Довжина ниток, складених разом, повинна перевищувати в два рази довжину майбутньої розточення .
2
Виділіть на голові невелике пасмо волосся і зав'яжіть нитки одинарним вузлом біля її основи так, щоб по обидві сторони вузла залишилися хвости з ниток однакової довжини.
3
Зауважте вузлик біля коріння волосся так, щоб він не зісковзував з пасма. Розрівняйте пасмо волосся, а потім вирівняйте три нитки з чотирьох, щоб вони лежали рівно паралельно волоссю.
4
Четверту нитку починайте по колу обмотувати навколо пасма, починаючи від коренів і щільно притискаючи один до одного витки. Чим щільніше буде плетіння - тим міцніше буде розточування.
5
Після того, як ви оплетете частина косички одним кольором, прив'яжіть кінець нитки і пустіть її далі в пасмо, а для подальшого оплетении виберіть кінець нитки іншого кольору. Таким чином, ви можете сплести багатобарвну расточку.
6
На кінці косички зав'яжіть нитки вузлом. Чим більше квітів ви використовуєте в плетінні, тим товщі і різнокольоровими буде розточування.
7
Є ще один спосіб плетіння - візьміть, як і в попередньому способі, нитки, і виділіть на голові невелике пасмо волосся.
8
У коренів пасма зав'яжіть нитки вузликом і починайте плести з пасма волосся косичку, вплітаючи кінці кольорових ниток, які повинні бути всередині косички, а решті зверху кінцем починайте по спіралі обмотувати косичку, роблячи полуузли.
9
Затягуйте кожен спіральний нахлест нитки, щоб розточування виглядала рівніше і акуратніше. Продовжуйте плетіння зі зміною кольорів, поки не обмотаєте косичку до кінця, і не доведете расточку до потрібної довжини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QPLa8FoAB-o