Як міняти колір очей.

Якщо раніше колір очей вважався чимось незмінним і даними від природи, сьогодні ви можете в будь-який момент не лише змінити колір очей, але і зробити його абсолютно фантазійним і неприродним. Поміняти колір очей можна як на тривалий час, так і на якийсь конкретний свято, вечірку або карнавал. Простий і доступний спосіб змінити колір очей - це колір ниє контактні лінзи, великий асортимент яких представлений в різних магазинах оптики.
Інструкція
1
Кольорові лінзи бувають як коригувальні, так і прості - останній варіант підійде людям з хорошим зором, які просто хочуть змінити колір очей.
2
Подумайте, який колір ви хочете отримати, і підбирайте лінзи у відповідності зі своїми побажаннями. Забарвлення лінз може імітувати колір справжньою райдужки очей а, а може бути рівною і рівномірною. В цілому лінзи поділяються на колір Цінні та відтінкові.
3
Ви можете приміряти лінзи як звичних очей у колір ов, так і незвичайних - фіалкових, бузкових, яскраво-блакитних, і навіть жовтих і червоних. Також існують дизайнерські лінзи, що імітують котяче очей, веселку, і флуоресціюючі в темряві. Якщо у вас темні очей а, підбирайте колір ниє лінзи, а якщо очей а світлі - найкраще буде використовувати відтінкові.
4
Купуйте тільки високоякісні контактні лінзи від довірених виробників, і носите їх не довше трьох місяців, знімаючи по ночах.
5
Оригінальні рас колір ки лінз можуть додати вам унікальну рису, яка міняє весь ваш вигляд, тому підходите до вибору рас колір ки найбільш уважно, вивчайте палітри рас колір ок кожного виробника лінз.
6
Якщо ви ніколи не носили лінзи - відвідайте офтальмолога, щоб він дав вам консультацію по правилам підбору і носіння контактних лінз. Матеріал лінзи не повинен відчуватися всередині очей а і викликати дискомфорту.
7
Придбати колір ниє лінзи ви зможете в будь-якому магазині оптики в своєму місті і надалі змінювати свій вигляд тоді, коли ви захочете.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gQb7TgyvQ50