Чому бігати корисно? .

В світі щодня близько одного мільйона людей активно займаються бігом. Хтось робить це, щоб схуднути, хтось - через здоров'я, а деякі - просто заради відпочинку.
Вам знадобиться
  • -Спортивний форма
  • -кроссовкі
  • плеєра
  • -Вільне час вранці або ввечері
Інструкція
1
Біг значно збільшує тривалість життя. За даними недавнього дослідження в Данії, біг підтюпцем всього одну годину в тиждень, може додати рік до вашого життя. Серцево-судинна система працює ефективніше, дихання вирівнюється, і всі процеси в організмі починають збалансовано працювати.
2
Втрачається величезну кількість непотрібних речовин. Людина значно худне. Разом з потом виходять шкідливі речовини і рідину, що накопичилася в організмі. Якщо ви займаєтеся бігом по три години на тиждень, є найбільша ймовірність втратити більше 3 кілограмів за місяць.
3
Поліпшуються розумові здібності. Біг і аналогічні фізичні навантаження змушують мозок виділяти ендорфіни - хімічні речовини, які створюють відчуття задоволеності і позитивного благополуччя. Регулярний біг значно підвищує почуття впевненості в собі. Біг підтюпцем може зняти стрес і тривалу депресію.
4
Біг підтюпцем має позитивний вплив на різні аспекти вашого фізичного і психічного настрою. Під час бігу, людина повністю відпочиває, насолоджується навколишньою природою, його мозок працює більш активно. Головне, починати бігати правильно. Не варто відразу навантажувати себе. Краще починати з маленької пробіжки і поступово збільшувати дистанцію.
Зверніть увагу
- Якщо вам самотньо бігати, запропонуйте пробігтися один раз другу чи подрузі. Якщо ваша тренування справить на них позитивні емоції, вони самі запропонують вам повторити пробіжку ще раз. - У вашому місті напевно є клуби або секції по здоровому способу життя. Поцікавтеся, чи не є у них вільного місця для вас. В групі бігати набагато цікавіше й ефективніше.
Корисна порада
- Бігати можна навколо будинку, в прилеглому парку. - Під час тренування, візьміть з собою плеєр. Він допоможе вам відволіктися і отдохнуть.- Не забувайте приймати душ після пробіжки, так ви будете виглядати свежее.- Слідкуйте, щоб ваша форма завжди була чистою. Регулярно періть її.