Натуральні продукти проти темних кіл під очима.

Безсонні ночі, стреси, погана погода, через це у людини виникають проблеми зі шкірою, на обличчі з'являються жахливі темні круги. Кілька натуральних продуктів допоможуть зняти звітність і зробити ці кола менш помітними або зовсім їх прибрати.
Інструкція
1
Сік з огірків. Сік обов'язково повинен бути свіжовичавлений. Огірок багатий водою і корисними мікроелементами. При цьому він освіжає, тонізує і надає шкірі натуральний вигляд. Рекомендується пити сік всередину за 10-15 хвилин до сну, а огірки нарізані круглішкамі класти на очі.
2
Чайні пакетики. Якщо ви сподіваєтеся, що така "бабусина" процедура допоможе вам позбутися нав'язливої проблеми, то ви помиляєтеся. Допомагає вона тільки в рідкісних випадках, але все таки варто спробувати. Якщо ви накладаєте чайні пакетики, то вони повинні бути тільки з зеленим чаєм. Чорний чай надає менше вплив. Таку процедуру слід проводити щодня як мінімум 2 рази, щоб досягти бажаного ефекту.
3
Картопляний сік. Картопля - найкраще і ефективний засіб при боротьбі з темними колами. Картоплю потрібно нарізати кругляшками і накладати на проблемну зону на 20-30 хвилин щодня. Завдяки своїм властивостям, карфтоель прибере темні круги вже за тиждень.
4
Томатний сік. 2-3 склянки в день додадуть вам тонусу, піднімуть настрій і приберуть темні круги вже через місяць. Для повного ефекту можна використовувати томатну пасту на область під очима.