Як отримати насолоду від книги.

Якщо у вільний час ви любите читати на природі чи вдома, то постарайтеся отримати максимальну насолоду від прочитаного. Адже людина нерідко застосовує інформацію отриману з книг в повсякденному житті.
Вам знадобиться
  • - Книга
  • - Вільний час
Інструкція
1
Не читайте складні твори, коли втомилися. В основному це стосується шкільних підручників, дидактичних матеріалів, наукової літератури. Якщо ви занадто стомлені, то ваш мозок не сприйматиме всю інформацію в потрібній мірі. Є велика ймовірність, що після прочитання, ви не зможете переказати текст.
2
Не відволікайтеся. Розташуйте своє тіло в максимально зручному положенні і постарайтеся повністю сконцентруватися на книзі. Вимкніть музику, радіо і телевізор. Підіть з галасливою кімнати. Деякі люди мають таємне місце, де вони можуть сидіти кілька годин в повній самоті і насолоджуватися твором.
3
Робіть нотатки. Якщо ви любите повністю заглибитися в сюжет, то корисним буде робити позначки. Записуйте ключові моменти в ноутбук, телефон або просто підкреслюйте текст в книзі. Так ви зможете в разі своєї забудькуватості, повернутися до прочитаного тексту і згадати головні гілки сюжету.
4
Читайте тільки ті твори, в яких зацікавлені. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на книги, які не приносять вам задоволення. Кожна людина любить особливий жанр. Хтось читає класичну літературу, хтось фантастику. Головне - отримати користь з прочитаного і застосувати отриману інформацію в житті.
5
Частіше перечитуйте улюблені книги. Це може здатися дивним, адже ви вже знаєте кінцівку і героїв твору. Але, за рік ваші погляди до життя могли змінитися. Тепер вчинки, спосіб життя, описані в книги дії можуть вплинути на вас з іншої точки зору. Ви зможете переглянути вчинки героїв з іншого ракурсу, і зрозуміти на скільки ви виросли духовно і емоційно.