Яка форма для запікання краща.

Основна вимога до форми для запікання - щоб вона була термостійкою. Ідеальною посуду для запікання не існує. Якщо розібратися, то кожен вид формочки має свої переваги і недоліки. Тому перед тим, як вибрати свою форму для запікання, потрібно дізнатися, в яких обставин краще використовувати ту чи іншу посуд.
Інструкція
1
КерамікаКераміка відома людям з давніх часів. Їй традиційно користується більша частина домашніх господинь. Одна з переваг керамічних форм - вона довго зберігає тепло. Гаряче в керамічних горщиках довго залишається гарячим, а холодне - холодним. Страви в керамічному посуді, як правило, подають на стіл, тому приділіть увагу її дизайну і формі. Страви в кераміки не варяться і не смажаться, а тужать, за рахунок цього в них зберігається більше корисних властивостей. У керамічних горщиках виходять відмінні рагу, м'ясо, рис і гречка.
2
СіліконСіліковая посуд універсальна. Вона витримує перепади температур від -30 до +280 градусів Цельсія. Сіліковая формочка має ряд переваг. Наприклад, вона не виділяє шкідливих речовин і не вбирає запахи. У силіконової посуді можна готувати без масла (втім, в перший раз краще все ж змастити форму). Силікон м'який і легко відмивається. Випічку витягти досить просто - потрібно просто вивернути форму навиворіт. Словом, для борошняних виробів - силіконова форма просто знахідка.
3
Форма з антипригарним покритіемТакіе форми мають різний обсяг. Вони досить легкі і місткі. При цьому зручно поміщаються в будь-яку духовку, навіть не дуже великого розміру. Форми легко відмиваються, а їжа за рахунок спеціального покриття не пригорає. Однак щоб не зішкребти випадково це саме покриття, при виїмці їжі потрібно користуватися дерев'яними або силіконовими приладами, а ніяк не металевими. Такі форми ідеальні для запіканок і пирогів.