Як почати свою власну справу.

Працюючи на начальника, не заробиш багато, тому що в цьому випадку ви не заробляєте - вам просто платять зарплату, а заробляє в цьому випадку тільки начальник. Якщо ви хочете заробляти для себе гроші, потрібно почати свою власну справу - в цьому випадку час інших працюватиме на вас. Відкривати справу розумно тільки в тому випадку, якщо ви чітко уявляєте і бачите той сектор ринку, в якому ви вирішили відкрити справу.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Стартовий капітал
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з сектором ринку. Це має бути та галузь, в якій у вас або найбільше досвіду, або найбільше знань. Не варто відкривати бізнес тільки тому що він вам до душі - в цьому випадку це буде хобі, а не бізнес.
2
Проаналізуйте ситуацію у вашій галузі. Виявіть основних конкурентів незалежно від їх розміру, їх слабкі і сильні сторони. Визначте їх ціновий діапазон і залежність ціни від рівня пропонованих послуг.
3
Виявіть свою цільову групу. Визначте рівень доходу і рівень потреб вашої цільової групи. Створіть групу в соціальній мережі, з'ясуйте інформацію на основі інформації, яку ви зберете в ній. Скорегуйте ваші первинні висновки.
4
Визначтеся з приміщенням для оренди. Виберіть район і місце залежно від статусу і призначення даного приміщення. Узгодьте оренду, з'ясуйте, чи немає нижчої ціни за таким же пропозицією.
5
Почніть рекламну кампанію, найкраще поєднувати агресивну і пасивну рекламу, як платними, так і безкоштовними способами. Соціальні мережі - один з ваших кращих помічників у цьому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a5YNdHTbUrQ
Корисна порада
Почніть рекламну кампанію, найкраще поєднувати агресивну і пасивну рекламу, як платними, так і безкоштовними способами. Соціальні мережі - один з ваших кращих помічників у цьому.