Які інструменти повинні бути в кожному будинку. Які є інструменти.

Думаю, багато хто погодиться з тим, що коли вдома виникають різного роду поломки, дуже часто не перебуває під рукою потрібного інструменту. А все лише через те, що ми не знаємо перелік інструментів, які повинні бути з нами завжди, якщо можна так сказати, звичайно. Так який же мінімум підручних інструментів повинен бути в кожному будинку? Це і належить дізнатися.
Інструкція
1
Ну, звичайно ж, перше, що потрібно придбати - це викрутки. Причому неодмінно різних видів, тобто як хрестові, так і плоскі. Так само вітається, щоб вони були всі різних розмірів, а саме: від самих малесеньких до значно більших. І не варто упускати те, що викрутки з діелектричними рукоятками також, як і прості, дуже полегшать життя. Адже погодьтеся, що найчастіше даний вид інструменту доводиться використовувати в електриці, а вона штука небезпечна. Діелектрична рукоятка врятує вас від удару струмом.
2
Молоток теж, безумовно, є необхідним інструментом в кожному будинку. Звичайно ж, в першу чергу, він потрібен для забивання цвяхів. До речі, їх теж слід придбати, і найкраще різних розмірів. Пам'ятайте, що у якісного молотка бойок не хитається на рукоятці, а тримається як влитий. Ну, а сама рукоятка обов'язково повинна бути відполірована. Інакше не уникнути всіляких скалок.
3
Плоскогубці. Ну, куди ж без них? Ними не тільки можна витягувати цвяхи. Адже ще вони цілком здатні розкусити досить товстий дріт, ніж замінять кусачки. Тільки врахуйте, що їх ручки обов'язково повинні бути ізольовані. Дана ізоляція обережет вас від удару струмом під час роботи з проводами.
4
В список переліку необхідних інструментів входять так же ключі, як розвідні, так і гайкові. Хочу вас обрадувати тим, що величезний пакет з ключами різних розмірів можна замінити одним універсальним - розвідним. Всі ми напевно пам'ятаємо для чого його в основному застосовують - для сантехніки. А раз так, то запастися всілякими гумовими прокладками теж не завадить.
5
Дриль в домі ще нікому не заважала. Вона стане в нагоді для ремонту. Тільки бажано лише те, щоб вона була з розширеними можливостями.
6
Ну, і звичайно ж, придбайте такий невеликий матеріал, як ізолента, розчинник, герметик, клей і дріт. Список можна продовжувати і продовжувати, але найнеобхідніші інструменти, які повинні бути в кожному будинку, вже перераховані. Не нехтуйте ними. Повірте, вони дуже сильно виручать вас, коли це знадобиться. Удачи!