Як почати свій бізнес в інтернеті.

Інтернет надає безліч способів заробітку, але по-справжньому ви зможете заробити в ньому грошей тільки в тому випадку, якщо відкриєте свою справу. В цьому випадку ви працюєте на себе і тільки ви, клієнт і конкуренти регулюють ваш дохід. У разі, якщо галузь, в якій ви вирішили відкрити бізнес , пов'язана з інтернетом, ви можете почати заробляти практично без вкладень.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
Визначте галузь, в якій ви вирішили працювати, виходячи з того, в чому у вас найбільше досвіду або що ви найкраще знаєте. Основних напрямів декілька - це робота з текстом і робота з сайтами. Незважаючи на різноплановість роботи, схема відкриття справи одна і та ж.
2
Спочатку відкрийте сайт. Чи не урізати бюджет в цьому питанні - новий сайт ви замовите ще невідомо коли, а то, що ви замовите зараз, буде першим, що побачать ваші клієнти і потенційні працівники.
3
Підберіть штат виходячи з трьох основних пунктів: старанність, професіоналізм, швидкість. Всі ваші працівники повинні бути на зв'язку і регулярно відслідковувати електронну пошту, не може й мови йти про збільшення часу виконання замовлення або відстрочки - даний факт повинен каратися штрафними санкціями.
4
Шукайте клієнтів. Для того, щоб шукати клієнтів, можливо мати штат менеджерів-фрілансерів, які будуть отримувати певний відсоток з суми замовлення, яку контролювати будете ви.
5
Регулярно викладайте ваші роботи на сайт, створіть просту і доступну систему відгуків, по якій ваші клієнти зможуть оцінити ваш професіоналізм і рівень наданих послуг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kkP2K9fxOGM
Корисна порада
Активно використовуйте рекламу - як в інтернеті, так і в соціальних мережах, це допоможе вам залишатися на слуху.