Як заповнити сайт.

При створенні сайта необхідно враховувати всі можливі форми викладу матеріалу. Ви повинні досконально знати, для чого саме вам потрібен сайт і на яку аудиторію він розрахований. Потрібно пам'ятати, що людей, як правило, привертає яскраве і незвичайне - не варто заглиблюватися в академічне виклад, матеріал і наповнення сайта повинні бути яскравими, барвистими і цікавими.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
В першу чергу, наповніть сайт текстовим контентом. Це будуть як тексти, що стосуються безпосередньо предмета сайта , так і статті, присвячені темам, наближеним або стосуються основної спрямованості сайта . Корисно розмістити посилання на ресурси, які можуть бути корисні тим, кому цікава тема вашого сайта , а ще краще - повні тексти з поясненням та коментарями.
2
Не заповнюйте сайт тільки текстом - пам'ятайте про те, що людину також залучають картинки. Картинки повинні бути строго підібрані по темі і відповідати тексту, поряд з яким вони розміщуються.
3
Незайвим буде і медійне наповнення сайта . Фото, відео та навіть аудіо по темі сайта , будь то інтеграція в оболонку сайта або розміщення посилань на скачування, зроблять ваш сайт більш цікавим для користувача ніж сухий виклад фактів.
4
Пам'ятайте про те, що користувачеві цікавий обмін думками - так само, як і сама інформація по темі. Інтегруйте форум, присвячений ключовим питанням сайта або міні-чат, що дозволяє користувачам обмінюватися один з одним думками та інформацією. Це зробить зворотний зв'язок більш чіткою - ви безпосередньо будете бачити, що подобається, а що не подобається тим, хто заходить на ваш сайт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZvKsJTrprh4
Корисна порада
Пам'ятайте про оптимізацію сайту - повтори ключових фраз повинні бути досить часті, щоб бути помітні, але не настільки, щоб муляли очі відвідувачам.