Як продати картину за допомогою інтернету.

Чи реально продати картину через інтернет? До розвитку інтернету складно було просунути свій талант. Сьогодні з цим проблем немає. У статті розказано, як продати картину не тільки поціновувачам мистецтва. Виявляється, картини в інтернеті користуються великим попитом, головне - правильно її показати.
Інструкція
1
Для початку потрібно вибрати сайт, де ви будете їх продавати. Для продажу картин підійдуть як сайти безкоштовних оголошень, так і спеціалізовані сервіси, наприклад: etsy.com.
2
Коли визначилися з сайтом, потрібно подумати, що потрібно користувачеві. Занадто великі або занадто маленькі картини не користуються великим попитом. Більш того, особливою популярністю користуються витягнуті картини, т. Е. Картини, одна із сторін якої рази в два більше інший (наприклад, 100х50 см, 120х60 см і т.п.) або квадратні, але не дуже великі, приблизно від 50 до 80 см по одній стороні.
3
Крім розміру картина повинна бути повністю готовою до використання, т. Е. Має бути такою, щоб куплену картину можна було відразу повісити на стіну без всяких рамок.
4
Переконайте покупця, що він набуває надійний продукт, наприклад: вкажіть, що справжність картини юридично завірена. Це покаже покупцеві, що картина авторська і не є підробкою.
5
Також буде великим плюсом, якщо ви до опису картини прикладіть кілька фотографій, на яких ваша картина є частиною інтер'єру. Повісьте картину на стіну і зробіть кілька знімків.
6
Обов'язково в описі розкажіть про себе. Чим більше інформації про себе ви надасте, тим більше вам будуть довіряти. Вкажіть більше контактів для зв'язку. Якщо ви плануєте продавати картини іноземним громадянам, то обов'язково вкажіть посилання на вашу сторінку в який-небудь зарубіжній соціальній мережі, наприклад, в Facebook.