Як просто заклеїти безкамерну шину.

В даний час в більшості сучасних легкових автомобілів встановлюються безкамерні шини. Такі шини мають ряд переваг перед камерними шинами: простота монтажу на обід, відносна дешевизна (відсутній камера), менше загальна вага колеса, простий ремонт в разі проколу. Найчастіше можна самостійно заклеїти шину без разбортірованія.
Вам знадобиться
  • Портативний компресор для накачування коліс, плоскогубці, ніж, набір для ремонту безкамерних шин, домкрат, балонним ключем, спеціальні противідкатні пристрої для фіксації автомобіля при його підйомі домкратом.
Інструкція
1
Автомобіль необхідно встановити на стоянкове гальмо, зафіксувати його положення противідкатні пристроїв, підняти домкратом і зняти колесо.
2
Уважно оглянути колесо для виявлення місця проколу. Найчастіше прокол видає себе стирчить з протектора чужорідним предметом (капелюшок цвяха або самореза, осколок скла), який необхідно видалити за допомогою плоскогубец.
3
Нанести на шило з гвинтовим наконечником кілька крапель клею. Після цього шило занурити в отвір проколу, призвести 7-10 зворотно-поступальних рухів інструментом і залишити його в отворі.
4
Вставити смужку сирої гуми в шило з голчастим отвором так, щоб з обох сторін виявилися рівні частини смужки і нанести на неї тонким шаром клей.
5
Вийняти шило з гвинтовим наконечником з проколу і швидко вставити на його місце інструмент з смужкою сирої гуми таким чином, щоб зовні шини залишилися хвостики довгою 1- 1,5 см.
6
Потягнути шило назад і вийняти з отвору. Складена вдвічі смужка гуми при цьому залишиться в отворі.
7
Зрізати ножем виступаючі кінці гуми, накачати колесо до робочого тиску і встановити на автомобіль.
Зверніть увагу
Даний спосіб підходить для заклеювання проколів протектора шини з діаметром отворів до 10 мм. Ремонт бічних порізів повинен проводитися фахівцями в автомайстерень.
Корисна порада
Виявити місце проколу можна поливаючи протектор накачаною шини водою з пластикової пляшки. Виходить з отвору повітря створюватиме характерне шіпеніе.Для короткочасного ремонту великих пошкоджень допустимо використовувати одночасно 2 смужки сирої гуми.