Як використовувати весь мозок.

Для того, щоб зробити якесь складне завдання або цілком зануритися в роботу, найчастіше необхідно використовувати всі ресурси нашого мозку . Це можуть бути як дії, що вимагають повної концентрації на досягненні результату, так і механічні дії, повторювані циклічно. Як би там не було, в цьому випадку потрібні всі ресурси нашої концентрації без залишку.
Вам знадобиться
  • - ручка
  • - папір
Інструкція
1
Заізолюйте себе від навколишнього світу. Вимкніть телефон, радіо і телевізор. Ізолюйте себе в приміщенні і зробіть так, щоб ніхто вас не турбував. Це є вирішальним фактором, у разі переорієнтування логічного апарату на що-небудь ще ви витрачаєте і час, і ресурси у вигляді розумових ресурсів.
2
Використовуйте те, що допомагає вам налаштуватися і сконцентруватися. Здійсніть ритуал, який є для вас допоміжним при концентрації. У кожного це проявляється по-різному - це може бути і чашка кави, і кружка чаю, і сигарета. У кожному разі, за цей час ваші думки повинні очиститися від відволікаючих і дратівливих факторів.
3
Сконцентруйтеся на поставленому завданні. Складіть письмовий план виконання завдання. Кожен пункт повинен бути відокремлений і відрізнятися від інших, ніяких зв'язків бути не повинно.
4
Дотримуйтесь за цим списком, використовуючи кожен пункт як поставлену задачу. При переході до наступної задачі дозволяйте собі п'ять-десять хвилин релаксації для того, щоб відновити концентрацію в разі перенапруженість. Не використовуйте цей час для відволікання на інші справи і не допускайте того, щоб вас відволікали.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не дозволяйте себе відволікати
Корисна порада
Дотримуйтесь найбільш високу ступінь концентрації на кожній поставленій задачі.