Як правильно вибрати взуття за розміром малюкові.

Найчастіше ми йдемо в магазин дитячого взуття без малюка. І саме в магазині стикаємося з проблемою розміру взуття. Хоча визначити розмір взуття не важко, але розміри взуття в кожному магазині дорівнюють різним розмірним сеткам.
Вам знадобиться
  • - жорсткий картон;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - дитяча устілка;
  • - сантиметр.
Інструкція
1
Щоб вибрати взуття потрібного розміру, для початку потрібно виміряти ніжку малюка сантиметром. До отриманих цифр слід додати один-півтора сантиметра в довжину і в ширину. Додаток сантиметрів робиться для того, щоб взуття не жала. З цим розмірами можна прийти в магазин і підібрати взуття саме з цього розміру.
2
Поставити ніжку малюка на лист картону, акуратно змалювати стопу, додаючи півтора сантиметра в ширину і довжину. Вирізати з картону фігурку стопи. З цим лекалом можна йти сміливо вибирати взуття. При виборі взуття даний трафарет потрібно засунути всередину взуття і якщо картон не гнеться, а лежить рівно, то це потрібний розмір.
3
Вийняти устілку з взуття і з нею піти в магазин для вибору потрібної взуття. Устілку потрібно акуратно вкласти в взуття і зіставити розміри. Якщо все лежить рівно, то взуття підійшла за розміром.
Зверніть увагу
При виготовленні трафарету обов'язково треба додати півтора-два сантиметри.
Корисна порада
Ні в якому разі не варто вибирати взуття за розмірами, які написані на вже придбаної взуття. У кожного виробника розмірні сітки різні.