Як стати самостійним мандрівником.

Як навчитися обходитися без турфірм і відкрити для себе світ подорожей?
Вам знадобиться
  • Закордонний паспорт, медична страховка.
Інструкція
1
Отже, ви вирішили подорожувати самостійно. Це зовсім не складно, головне - зробити перший крок. А саме, вибрати ті країни, куди б вам хотілося поїхати. Найпростіше вибирати безвізові країни або країни з Шенгенською візою.
2
Купити квиток. Є безліч сайтів-агрегаторів, які відстежують найвигідніші пропозиції різних авіакомпаній. Також можна підписатися на акції авіакомпаній на їх сайтах. Якщо немає необхідності планувати подорож заздалегідь, можна пошукати гарячі авіаквитки в турфірмах або на біржі спецпропозицій «Турдом».
3
Якщо вам страшно їхати одному - пошукайте знайомого чи попутника, у якого вже є досвід самостійних подорожей. Навіть якщо такого досвіду не буде - їхати удвох або компанією завжди веселіше.
4
Тепер можна приступити до розробки маршруту. Зрозуміти, чи хочете ви відвідати сусідні міста і країни. Внутрішні перельоти краще купувати заздалегідь, а на наземний транспорт зазвичай квитки можна без проблем купити на місці. Інформацію про маршрут та транспорті в певній країні краще шукати на форумах самостійних мандрівників.
5
Забронювати готель або квартиру. Треба зауважити, що проживаючи в квартирі або в кімнаті, ви набагато тісніше стикнетеся зі способом життя місцевого населення. Якщо ви прямуєте в країни Азії, наприклад, в Таїланд, знайти житло на місці не важко, і можна бронювати тільки першу ніч або дві.
6
Краще заздалегідь дізнатися, як дістатися до місця проживання. Деякі готелі організовують трансфер, який входить у вартість проживання. У великих містах можна дістатися на громадському транспорті, тільки потрібно подивитися час прильоту і час роботи транспорту. Найпростіший і зручний, але і найдорожчий спосіб - взяти таксі. Поцікавтеся заздалегідь, скільки коштує таксі в цьому місті, адже іноземцям таксисти зазвичай називають суму в кілька разів більше загальноприйнятої.
7
Приблизно сплануйте бюджет: скільки грошей піде на відвідування ресторанів і кафе, чи можна буде готувати самостійно в готелі або в квартирі, скільки ви плануєте витратити на покупки. Всю цю інформацію також можна знайти на форумах.
8
Тепер можна приступити до найприємнішого: вивченню інформації про країну, читання відгуків мандрівників і збору валізи. Можна пошукати в соціальних мережах росіян, які живуть в цій країні і будуть раді показати не туристичні місця. І пам'ятайте, що, поїхавши в подорож без турфірми один раз, ви вже не зможете зупинитися.
Зверніть увагу
Для початку, звичайно, краще вибирати найбільш безпечні країни.
Корисна порада
Знання англійської, звичайно, ніколи не завадить, але все ж краще перед поїздкою вивчити хоча б кілька слів і фраз на мові тієї країни, в яку ви відправляєтеся і запастися разговорником. Це один з вірних кроків, щоб перетворитися з туриста в справжнього мандрівника.