Пора садити троянди.

Осінь - сприятливий час для висадки троянд. До морозів вони встигнуть вкоренитися, а ранньою весною порадують своїми квіточками.
Інструкція
1
Оберіть рослини з не менш ніж трьома стеблами і добре розвиненою кореневою системою. Корені повинні бути пружні і не сухі.
2
Підготуйте лунки розміром приблизно 40 х 40 х 40 сантиметрів і залийте їх водою. Через день викладіть в лунки трохи перегною, змішаного з землею, в пропорції 1: 1. На наступний день приступайте до посадки.
3
Огляньте саджанці і подрежьте занадто довге коріння. Довжина коренів повинна бути не більше 30 сантиметрів. 2 самих сильних втечі ображати так, щоб залишилося 2-3 сформувалися нирки. Решта пагони зріжте біля основи.
4
Саджанець опустіть в лунку так, щоб нирки були над землею і розправте всі корені. Акуратно засипте землею, утрамбуйте і рясно полийте.
5
розпушити землю навколо троянд і присипте всю наземну частину за винятком пагонів. На зиму троянди не вкривайте, але скоротіть полив. До того як випаде сніг, поливайте 1-2 рази на місяць. Після випадання снігу поливати до весни не потрібно.
Корисна порада
Низькорослі троянди садіть на відстані 30 сантиметрів один від одного. Високі троянди - 50 сантиметрів.