Як почати свою справу без грошей. Як відкрити свою справу з чого почати.

В більшості випадків для того, щоб відкрити свою справу, необхідно мати який-небудь стартовий капітал. Він повинен бути витрачений на оренду приміщення, на купівлю обладнання, на оплату праці персоналу, словом, має забезпечувати діяльність організації протягом першого часу. А що робити, якщо його немає? Ключ до того, як почати свою справу без грошей - у тому, щоб платили після отримання товару або використовувати наявні ресурси.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
В інтернеті існують так звані "сайти оптових замовлень". Ви можете щось замовити за ціною, вказаною на сайті, тільки якщо берете більш певної кількості одиниць товару. Але ж вам не потрібно п'ять сумок, вам потрібна тільки одна! Тоді необхідно відкрити сайт на безкоштовному хостингу або, що ще краще, групу в соціальній мережі, в якій учасники зможуть брати участь в "колективних покупках". За невеликий відсоток, зрозуміло, який і складе dашу прибуток.
2
Відкрийте інтернет-сайт з торгівлі товаром на безкоштовному хостингу і продублюйте його в соціальній мережі. Використовуйте схему попереднього замовлення - вам роблять замовлення на певний товар, роблять 100% передоплату, а вже потім ви замовляєте товар і передаєте клієнту.
3
На основі веб-сайту або групи, створеної в соціальній мережі, так само можливе створення агентства, перекладаємо і займається так званою "допомогою студентам". В цьому випадку, ви організуєте штат найманих працівників, яким платите за фактом виконання завдання, і на цьому і закінчується ваша робота!
Зверніть увагу
Не допускайте зривів термінів виконання робіт
Корисна порада
Будьте ввічливі і ввічливі з клієнтом, пам'ятайте про те, що саме він формує ваш дохід.