Як прокинутися з хорошим настроєм.

Якщо день не задався з ранку - нічого доброго від нього не чекай. Ранковий настрій дуже важливий організму, адже від цього залежить настрій на цілий день. Рання процедура підйому мало кого радує, але якщо дотримуватися кількох нескладних правил, все можна виправити!
Інструкція
1
Дотримуйтеся режиму. Звичка прокидатися щодня в один і той же час дуже швидко привчає організм до легкого і швидкого пробудженню. Якщо у вихідні дні ви спите до 10 годин, то встати в понеділок в 7 буде дуже важко.
2
Потягніться! Це просте і всім знайоме вправа - відмінний стимулятор м'язів. Неквапливо зробіть кілька глибоких вдихів і видихів, солодко потягніться, помасажуйте мочки вух і пальці на руках. Після такої розминки заряд бадьорості і сил вам гарантований.
3
Піднімайтеся відразу після дзвінка будильника. Поставте на мелодію дзвінка свою улюблену пісню. Відкладання підйому на 5 хвилин все одно закінчиться дзвінком будильника, що, зрозуміло, буде сприйматися організмом як дратівливий чинник.
4
Робіть ранкову зарядку. Необов'язково виконувати силові вправи або пробіжки. Досить зробити кілька вправ розминок, наприклад, обертання головою, корпусом, плечима і ногами. І не забудьте бадьору ритмічну музику!
5
Лягайте спати до 23 годин. Це особливо актуально в зимовий час, коли не вистачає сонячної енергії. Для більш швидкого засипання випийте заспокійливий відвар з м'яти або меліси.
6
Відмовтеся від вечірніх бенкетів. Останній прийом їжі повинен відбуватися за 3-4 години до сну, щоб організм вночі відпочивав і відновлювався, а не витрачав енергію на перетравлення запізнілого вечері.
7
Прийміть контрастний душ. Він відмінно пробуджує, а струменя води злегка масажують шкіру. А якщо у ванній кімнаті включити музику і наспівувати їй в такт - гарний настрій супроводжуватиме вас цілий день.
8
Сніданок обов'язковий! Навіть якщо у вас немає апетиту і відчуття голоду не "прокидається". Сир, різні каші, натуральний йогурт або фруктовий салат - відмінний набір для ранкової трапези. А от від кави краще відмовитися, замінивши його натуральним соком або зеленим чаєм.
9
З вечора готуйте одяг. Якщо напередодні підготувати повний комплект потрібних вам речей (погладити, підшити одяг, зібрати сумку), то безцільне і нервове метання по квартирі не зіпсує вам настрій і збереже нервові клітини.
10
Радійте дрібницях. Присутність рідних і близьких поруч, розквітла квітка на вікні, яскрава посуд за сніданком - всі ці приємні дрібниці можуть підняти вам настрій на цілий день.
11
І найголовніше - любите себе, любіть своїх близьких і друзів, любите навколишній світ - такий прекрасний і неповторний! Цінуйте кожну мить, і ви завжди будете прокидатися з хорошим настроєм!