Як схуднути надовго: міняємо звички.

Краса нашого тіла і здоров'я прямо залежать від способу життя, який ми ведемо. Спосіб життя складається з того, що ми повторюємо неодноразово день у день протягом довгого часу. А точніше, звички формують спосіб життя.
Інструкція
1
Потроху скорочувати обсяг з'їдається. Наприклад, в перший тиждень зменшити порцію на 10%, у другу - ще на 10%. Організм мінус 10% не помітить і у нього буде час звикнути до нових розмірів порції. Якщо тижні на звикання недостатньо, продовжите термін. Слід запам'ятати: якщо є багато - худнути не вийде. Урізати раціон відразу сильно - занапастити розпочате на корені.
2
Починати їсти, коли приходить голод, а не апетит. Відрізнити голод від апетиту легко: якщо готовий з'їсти все, що завгодно, - це голод. Якщо хочеться чогось такого, та ще й скоріше, а відмовитися від бажання ніяк - це нездоровий апетит, розвинений протягом всієї нашої попередньої життя.
3
Під час прийому їжі слід тільки є. І нічого більше. Не думати про стороннє, не читати, не дивитися телевізор, не розмовляти. Сприймати всіма почуттями: що їсте і як їсте.
4
Є не поспішаючи. Чим довше їжа знаходиться в роті, чим ретельніше вона прожевивается, тим більше насичується расщепляющими ферментами, що містяться в слині, тим легше і швидше обробляється в шлунку, тим менше затримується в кишечнику.
5
Між прийомами їжі не думати про їжу зовсім. Знайдіть собі таке заняття, щоб думки про їжу залишилися в минулому. Поїли і забули. Не думайте, що будете їсти наступного разу: прийде час - голод підкаже.
6
Скорочувати кількість споживаної солі. «Завдяки» надлишкам кухонної солі клітини організму можуть утримувати води в кілька разів більше необхідного. Ми ж не верблюди, навіщо нам стільки?
7
Поступово заміщати сахаросодержащие продукти на сушені та в'ялені фрукти.Торти, печиво, цукерки - на родзинки, фініки, інжир, банани та ін. Зверніть увагу: не відмовлятися, а заміщати. Відмовляючись, ми створюємо собі проблему, заміщаючи - змінюємо звичку. Ви не їли торти з народження, вас привчили їх їсти. Прикладайте цю думку на всю їжу.
8
Замініть звичний вечерю свіжими овочами та зеленню. Відразу це зробити навряд чи вийде, але поступово - легко: заміщати частину приготовленої їжі на частину свіжої доти, поки заміщати нічого не залишиться. Ті самі 10% дуже навіть знадобляться.
9
Бажаєте худнути якісно - влаштовуйте розвантажувальні дні організму. Давайте йому можливість очиститися від накопиченого мотлоху. Голодуйте. Один-два дні на тиждень - ідеальний варіант. Спочатку це може виявитися дуже важким, але не дайте своєї ліні і страху перемогти вас. Їжа нікуди від вас не втече. Вона все так само буде чекати вас, як і колись.
Корисна порада
- Чи не примушуйте організм, але привчайте до дісціпліне.- Не поспішайте худнути різко. Ви самі і ваш організм повинні навчитися підлаштовуватися під поточні зміни. Різкі стрибки ваги (особливо у зворотний бік) погіршать і ваш настрій, і ваш тонус.- Намагайтеся не змішувати за один прийом їжі більше трьох видів продуктів. Більша кількість продуктів за один прийом створює труднощі у перетравлюванні, звідси виникають запори і газообразованіе.- Не починайте заново. Сьогодні ви почали змінювати свої звички, а завтра - забули. Післязавтра ви продовжуєте розпочате сьогодні. Щоразу, згадуючи, ви продовжуєте.