Як зробити листкові трояндочки з ковбасою. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Навіть на святковий стіл не соромно поставити ось такі листкові трояндочки з ковбасою. Вони виглядають дуже апетитно, а готуються швидко і без особливих турбот.
Вам знадобиться
  • - 200 г напівкопченою або вареної ковбаси маленького діаметру;
  • - 500 г покупного листкового тіста;
  • - рослинна олія для змащування дека;
  • - зелень петрушки або листя салату.
Інструкція
1
Розкачайте листкове тісто в прямокутний пласт товщиною в півсантиметра. Наріжте смужками шириною в 3 см і довжиною в 15-17 см. Ковбасу очистіть від плівки і поріжте на тонкі полукружочкамі.
2
На кожну смужку тесту покладіть по 3-4 шматочки ковбаси так, щоб закруглений край виступав за краї тіста, а рівний зріз ковбаси знаходився приблизно на середині смужки. Поверніть рулетиком, при цьому нижній край защипите, а листкове тісто з боку ковбаси злегка відігніть у вигляді пелюсток.
3
Застроміть в кожну трояндочку знизу дерев'яні зубочистки у вигляді хреста. Це буде підстава, яка не дозволить трояндочки впасти набік. Поставте їх на змащений олією лист. Розігрійте духовку до 200оС і випікайте листкові трояндочки 15 хвилин.
4
Дістаньте готову випічку з духовки, вийміть зубочистки, прикрасьте листочками петрушки або салату. Подавати можна як в гарячому вигляді, так як холодної закуски.
Зверніть увагу
Бажано не брати дуже жирну ковбасу.