Як почати свою справу з торгівлі. Як записати інформацию з відеокамери на комп'ютер.

Торгівля - один з найпростіших методів ведення бізнесу. Для того, щоб вести торгівлю, не потрібно вищої освіти фінансиста, досить елементарного розуміння ринкових відносин і знання товару, яким ви збираєтеся торгувати. Можливий старт без початкового капіталу, який повинен бути витрачений на покупку товару та плату за оренду торгового приміщення. Але тут навіть важливіше не процес, а то, як почати свою справу в цій сфері.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
Інструкція
1
Проаналізуйте ваш сегмент ринку. Виявіть потреби покупців щодо того товару, яким ви плануєте торгувати - в яких кількостях і як часто він може бути їм необхідний. Також з'ясуйте рівень доходу вашої цільової аудиторії і ціну, яку вони можуть заплатити за ваш товар. Саме з аналізу потрібно починати свій бізнес.
2
Дослідіть конкурентів, їх основні переваги та недоліки. Складіть графік співвідношення ціни і рівня якості товару укупі з супутніми послугами. Скорегуйте вашу ціну, виявлену на попередньому етапі. Це другий запорука успіху при плануванні свого стартапу.
3
Знайдіть постачальників товару, що підходять під співвідношення ціна-якість згідно тією ціною, за яку ви будете продавати. Постачальник, якого ви виберете, не повинен мати найнижчу вартість товару, він повинен більш ніж інші підходити по співвідношенню ціна-якість.
4
Проведіть рекламну кампанію в мережі Інтернет, в особливості в соціальних мережах. Проінформуйте цільову аудиторію про ваші переваги перед конкурентами. Почніть торгівлю з якої-небудь акції, якщо ваш товар мобільний, організуйте доставку поштою до адресата після 100% передоплати
5
Після того, як ви заробите початковий капітал, достатній для оренди, відкрийте свою торгову точку. Продовжуйте традицію знижок і бонусів на протязі всього торогового процесу, це допоможе вам відкрити свою справу на позитивній хвилі.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не виставляйте товар низької якості за високою ціною!
Корисна порада
Підбирайте персонал і самі спілкуйтеся з клієнтом виходячи з того, що клієнт завжди правий. Це допоможе завоювати вам його лояльність
Торговий бізнес - один з найбільш рентабельних. Іноді повний цикл операцій від пошуку постачальника і придбання товару до збуту його замовнику може зайняти всього один день. Але цей бізнес має досить високий коефіцієнт ризиків. Відкриваючи власну справу в торгівлі, необхідно бути до них готовим.
Вам знадобиться
  • -маркетингові исследования;
  • -Бизнес-план;
  • -Помещение;
  • -Персонал;
  • -Продукция.
Інструкція
1
Проведіть маркетингові дослідження, які покажуть бізнес -ситуація в обраній вами торгової ніші. Вона може значно відрізнятися від регіону до регіону. Якщо прийняли рішення розвивати оптовий торговий бізнес і вибрали промислові підприємства в якості кінцевих покупців, діяти необхідно «від противного».
2
Проаналізуйте, що виробляють в вашому регіоні, зупиніть вибір на найперспективнішою з погляду ринку продукції. Далі вирішите, де вона буде найбільш затребувана. Обов'язково візьміть до відома наявність прямого вантажного сполучення з місцем дислокації кінцевого споживача. На основі цієї інформації складіть бізнес -план.
3
Передбачите в бізнес -план розділи, присвячені закупівель, зберіганню, просуванню і збуту. Також обов'язково прорахуйте можливі ризики. Приймайте до уваги не тільки ті з них, які пов'язані з вашим бізнес -Процес, але і загальноекономічні. До них можуть ставитися і зросла інфляція, і зниження курсу валют, і зростання цін на закупівельне сировину, внаслідок цього - зростання цін на продукцію, придбану вами.
4
Складіть фінансовий план майбутньої торговельної компанії. Якщо збираєтеся починати справу, вдаючись до позик, він повинен містити інвестиційну частину. У ній необхідно надати інформацію про способи повернення кредиту та привести фінансову модель бізнес а, в якій будуть враховані постійні та змінні витрати, а також прихід грошових коштів.
5
Вирішіть, де повинен розміщуватися ваш склад. Зрозуміло, це не відноситься до торгового бізнес у, який передбачає лише пошук покупців, тобто роботу зі складу постачальника. Але якщо все ж складські приміщення вам потрібні, при їх виборі керуйтеся наявністю зручних під'їзних шляхів. Коли мова йде про невеликі партії малогабаритного товару - достатньо наявності автомобільних доріг. У разі, якщо збираєтеся торгувати великим оптом або ваш товар ніяк не підходить під епітет «малогабаритний» - шукайте приміщення з залізничними шляхами, провідними до нього.
6
Найміть персонал. Кількість працівників залежить виключно від штатного розкладу, розробленого під потреби конкретного торгового бізнес а. Якщо є можливість, якусь частину бізнес -процесів краще віддати на аутсорсинг стороннім компаніям. На сьогоднішній день це набагато вигідніше. Наприклад, передати в управління ви можете таку функцію, як бухгалтерський облік.