10 кращих помічників для імунітету.

Весняно-зимовий період часто атакує простуда і грип. Мучать кашель, нежить і підвищена температура. Але цих напастей ви можете уникнути. Головне - зміцните імунітет. Що допоможе?
Інструкція
1
Мед. У ньому багато вітамінів. Вони посилюють захист організму. З'їдайте по 1 чайній ложці на голодний шлунок і перед сном.
2
Ранкова зарядка. Захисні клітини «прокидаються» і знищують бактерії і віруси. Перед сніданком 15-20 хвилин робіть будь-які вправи.
3
Сир. Містить багато кальцію. А це важливо для міцного імунітету. З'їдайте на сніданок 100 г.
4
Часник. У його складі фітонциди. Ці речовини - перепона на шляху бактерій і вірусів. З'їдайте в день 1-2 зубчики. Щоб не бентежив часниковий запах з рота, після пожуйте гілочку петрушки.
5
Клюква. В її складі бензойна кислота. Вона бореться з мікробами. Ягідки корисні в будь-якому вигляді. Готуйте з них морс, перетріть з цукром або додавайте в сир.
6
Лимон. Завдяки йому захисні сили організму посилюються. Але врахуйте, користь від аскорбінки пропаде, якщо покладете цитрус в гарячий чай. Додавайте в уже остиглий напій або воду.
7
Свіже повітря. Він відмінно зміцнює імунітет. Гуляйте мінімум 30 хвилин в день. А у вихідні вибирайтеся в парк або за місто на 1-2 години. Тільки одягайтеся по погоді. Інакше ризикуєте занедужати.
8
Сміх. Знижує рівень гормонів стресу - кортизолу та адреналіну. А це добре впливає на імунну систему. День не задався? Подивіться хорошу комедію.
9
Баня. Це відмінна профілактика застуд і грипу. Якщо є можливість, відвідуйте парилку хоча б 2-3 рази на місяць. Пройдіться по тілу березовим віником. У ньому ефірні масла, які очистять легені від інфекцій.
10
Сон. Вночі виробляється гормон мелатонін. Його нестача може сильно послабити імунітет. Спіть 7-9 годин на добу. І залиште кватирку прочиненими - користі буде більше.