Яке вибрати мило.

Мило - це такий засіб гігієни, яке, можна сказати, присутній з нами завжди, тому варто замислюватися над його вибором, щоб не нашкодити своєму здоров'ю. Існує багато різних видів мив, тому необхідно знати, що кожне за собою несе. Адже склад у всіх різний, а значить і ефект з призначенням відрізнятиметься. Знаючи це, можна буде з легкістю збалансувати догляд за своєю шкірою, який буде ще більш ефективним.
Інструкція
1
гігієнічне антибактеріальне мило. Дана різновид мила, здавалося б, абсолютно нешкідлива, але тут є підводні камені, які потрібно враховувати, а саме: пам'ятайте, що такий засіб гігієни ну дуже ретельно відмиває шкіру, ну, а це, в свою чергу, не дуже-то й добре , як на перший погляд здається, так як з поганими бактеріями, воно вбиває і хороших, корисних для організму. Не слід таким милом намиватися кожен день. Використовуйте його тільки після глобальних забруднень, наприклад, після городу. І не забувайте про те, що воно сушить шкіру, а значить передчасно її старить.
2
Дитяче гігієнічне мило. Можна сказати, що воно абсолютно нешкідливо, як для малюків, так і для їх батьків. А все тому, що до його складу входять в основному природні компоненти, наприклад, такі, як: екстракт календули, ромашки або чебрецю.
3
Парфумерне мило, до мого превеликий жаль, ніякими корисними властивостями відзначитися не може. Йому під силу лише порадувати естетів приємним ароматом, та й то..Аромат цей не затримується надовго на шкірі. На жаль.
4
Відлущувач мило. Таке мило в своєму складі містить не тільки всі традиційні компоненти, властиві для даного продукту, але ще й Скарбів частинки. Даний засіб гігієни повною мірою може замінити вам скраб. Тільки не забувайте, що їм, як і скрабом, щодня користуватися не можна!
5
Косметичне мило. У його складі містяться компоненти, які оберігають шкіру від пересихання. Це може бути як гліцерин, так і інші всілякі кремові добавки. Воно підходить людям з сухою або нормальною шкірою.
6
Ну, і у нас залишилося рідке мило. До речі, воно вважається найбільш гігієнічним, а все тому, що не стикається з брудними руками за рахунок дозатора. Так само в ньому присутні і косметичні властивості, а все завдяки його рідкої структурі. Адже в рідину можна додати величезну безліч всіляких ефірних масел і рослинних екстрактів. Вибір за вами. Удачи!