Як перенести пошту на іншу скриньку.

Старі хмарні поштові сервіси поступово відходять у минуле, поступаючись місцем більш просунутим - таким, як Gmail і icloud Mail.Однако, при переході на іншу поштову скриньку виникає питання - а як зберегти всю стару пошту?
Вам знадобиться
  • - MS Outlook 2007/2010,
  • - доступ до старого і нового поштовим скринькам.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили перейти на Gmail або Outlook - вам пощастило! Зайдіть в налаштування і додайте старий поштовий ящик через спеціальне меню. Через деякий час пошта скочується сама.Еслі ж ні, то переносити пошту доведеться через будь-яке поштове додаток, наприклад, Outlook або The Bat. Оскільки перша програма більш поширена, в подальших прикладах ми будемо використовувати её.Ітак, запустіть Outlook і натисніть «Далі» 2 рази.
2
Введіть ім'я та адресу однієї з поштових скриньок. Всі інші настройки Outlook швидше за все зможе зробити сам.Но якщо Outlook не зміг визначити настройки самостійно, знайдіть їх розділі «Допомога» вашого поштового сервісу (посилання в кінці статті).
3
Тепер залишилося підключити другий поштовий ящик. Для цього зайдіть в «Файл» - «Параметри облікових записів» - «Додати» - «Далі». Підключаємо поштовий ящик аналогічно також, як в кроці 2.
4
Подібно переносу файлу з однієї папки в іншу, перенесіть весь старий поштовий ящик в новий. Не дивуйтеся, якщо Outlook буде сильно гальмувати - це нормально, просто почекайте якийсь час (можливо навіть кілька годин). Зрештою всі листи будуть перенесені в новий поштовий ящик.
Зверніть увагу
1. При догляді з Gmail обов'язково приберіть мітки з листів, оскільки більшість поштових сервісів їх не розуміє, тому скачає всі листи з мітками 2 раза.2. Кожен поштовий сервіс має своє обмеження на максимальну вагу поштової скриньки. Перед міграцією перевірте, чи вистачить старої пошті місця в новому поштовому ящіке.3. При перенесенні старої пошти нові листи і раніше будуть приходити на ваш старий поштовий ящик. Вирішити цю проблему дуже просто - будь-який сучасний поштовий сервіс надає можливість переадресації нових повідомлень на іншу поштову скриньку, для цього потрібно лише заповнити кілька полів в налаштуваннях.