Як змусити мозок працювати краще. Як краще працюють мізки.

Деякі люди йдуть в тренажерний зал, щоб тримати себе в хорошій фізичній формі. Хтось сідає на спеціальні дієти, щоб підтримати форму і підвищити витривалість, а як же бути з мозком? Адже його теж можна натренувати і змусити працювати краще, ніж ви хочете.
Інструкція
1
Тренуйте свою пам'ять. Йдучи по вулиці, спробуйте запам'ятати номери машин, будинків, вважайте дерева. Найкращим способом тренування є заучування іноземних слів, нових для вас термінів. Покращуючи пам'ять, вам більше не доведеться заглядати в свою записну книжку за номером телефону, не потрібно питати одного, якщо ви забули його ім'я.
2
Дізнавайтеся щось нове. Активно читайте літературу, газети, книги. Так ви не тільки станете грамотніше, але і запам'ятайте для себе цікаві слова, зачерпніть життєвий досвід, зможете більше концентруватися на важливих справах і не відволікатися.
3
Харчуйтеся правильно, включіть в свій раціон чорний шоколад. Будь солодкий фрукт, мед, цукерки змусять ваш мозок працювати активніше. Шоколад прискорює процеси з обміну інформацією між клітиною і ви починаєте думати інтенсивніше. Пийте какао і з'їдайте як мінімум одну плитку шоколаду раз в три дні. Також пам'ятайте, що надмірне вживання солодкого не корисно.
4
Вирішуйте кросворди, грайте в маджонг чи шахи з друзями. Судоку змусити ваш мозок не тільки швидше думати, але і поліпшити логічне мислення. У шахах і шашках, ви зможете почати стратегічно думати, прораховувати наперед всілякі ходи рішень.
5
Спілкуйтеся, рухайтеся. Ранкові пробіжки, походи в спортзал і просто хороший відпочинок підвищують рівень ендорфінів (гормонів щастя) в нашій крові. А значить, ваш мозок запам'ятовує інформацію моментально і може відтворити її без повторення в наступні рази, коли вона вам знадобиться.