Як підготувати теплицю до зими.

Теплиця з полікарбонату вимагає особливого догляду. Особливо важливо правильно підготувати теплицю до зими. Тільки тоді вона прослужить довго, та й урожай у майбутньому році значно підвищиться.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб:
  • - ганчір'я і губка;
  • - ножиці;
  • - граблі;
  • - лопата;
  • - сірка.
Інструкція
1
Після збору останніх овочів, теплицю потрібно очистити. Видаліть всі рослинні залишки, зріжте все мотузочки і дріт, якій ви підв'язували батоги огірків і помідори. Вийміть кілочки. Згріб граблями все сміття і підберіть, а потім спаліть, бо в таких рослинних рештках можуть перебувати личинки шкідників.
2
Вимийте внутрішню і зовнішню частину теплиці за допомогою будь-якого миючого засобу. Це необхідно, щоб на полікарбонаті не почала з'являтися зелень від розмножуються водоростей. Від них знижується світлопропускаюча здатність і рослинам будемо не вистачати освітлення.
3
Перекопайте грунт на глибину багнета лопати. При цьому видаліть все попадаються коріння бур'янів. Розрівнювати граблями не потрібно, так вимерзнуть залишилися корінці.
4
Обробіть теплицю сіркою. Для цього розкладіть її на металевому листі і підпаліть. Сірчаний дим знищить усіх збудників хвороб рослин, а також залишилися личинок і самих шкідників. Будьте обережні, не вдихайте цей дим, тому що він отруйний. Теплицю після обкурювання, не відкривайте 5-7 днів, після необхідно провітрити.
Зверніть увагу
Краї полікарбонату повинні бути закриті клеющиеся плівкою, інакше всередину потрапить вода і волога і полікарбонат взимку може розірвати.
Корисна порада
Таким чином готують до зими і скляні теплиці.