Як намалювати морський пейзаж фарбами.

Влітку багатьох тягне до моря, білому піску і красивим морським закатам. Художники малюють морські пейзажі, запечатлялись море за допомогою різноманітних відтінків - від темно-синього, до світло-зеленого. Спробуйте намалювати морську гладь води за допомогою акварелі.
Вам знадобиться
  • - акварельні фарби;
  • - кисті;
  • - палітра;
  • - простий олівець;
  • - аркуш паперу.
Інструкція
1
Для того щоб намалювати море, спочатку візьміть олівець і лінійку. Проведіть лінію горизонту трохи вище середини аркуша. На ній проведіть смугу синьою фарбою. Цим ви покажіть глибину моря.
2
Фарбу трохи розбавте водою, прорисуйте нижче другу лінію. Змішайте два кольори - це блакитний і ясно-зелений. Намалюйте хвилясту лінію в тому місці, де хвилі збивають піну. Фарбу розмішайте з водою. Невеликими різноманітними мазками нанесіть лінії на воду.
3
Змішайте інші два кольори - це темно-зелений і блакитний. Намітьте на горизонті ще одну смугу. Вийде бірюзовий колір моря. Розведіть фарбу водою, проведіть переривчасті мазки на морську гладь. Залишайте незафарбовані проміжки для того, щоб намалювати піну на гребінцях хвиль. Якщо закрасите весь лист, потім це зробити не вийде. На палітрі розведіть трохи чорної фарби. Нанесіть на поверхню води, бірюзовий колір залиште не зворушеним.
4
Залиште малюнок трохи підсохнути. Перемішайте блакитну і темно-зелену фарбу. Нанесіть її лінією близько горизонту, зробіть колір моря яскравіше і більш насиченою. Розбавте фарбу водою, зафарбуйте всю поверхню моря. На передньому плані колір води малюйте світлим. Близько берега може бути видно пісок на дні моря. Далі від берега воду робіть темніше. У різних місцях залишайте не зафарбовані проміжки - це піна на хвилях.
5
Розбавте блакитний колір водою, щоб вийшов дуже світлий відтінок, тонким пензлем намалюйте піну. Мазки наносите в одному напрямку, щоб був ефект руху хвиль. До синьому кольору додайте трохи чорного. Намалюйте верхівки хвиль над білою смугою переривчастою лінією. Чорну фарбу намагайтеся додавати дуже обережно, по одній краплі. Доповніть малюнок на свій розсуд.