Масаж обличчя будинку.

Масаж обличчя - процедура, що сприяє поліпшенню кровообігу шкіри, нормалізації обмінних процесів, діяльності сальних залоз. Це відмінна профілактика вікових зморшок, універсальний спосіб розгладити вже з'явилися складки, зміцнити м'язи обличчя і шиї.
Інструкція
1
Масаж обличчя в домашніх умовах слід робити дбайливо, чистими руками, допустимо використовувати косметичне масло або живильний крем для обличчя. Проводиться масаж дуже м'яко, легкими плавними рухами, без зусилля і щипків. Відчутна користь від даної процедури буде помітна, якщо вдаватися до масажу не частіше, ніж раз на добу, але робити його необхідно регулярно - від 10 сеансів і більше. На один сеанс слід витрачати 10-15 хвилин.
2
Розігрійте шкіру поглаживаниями від губ до носа, від шиї до вилиць, від перенісся до лоба. Особливо тиснути можна на вилиці й щоки. Для шкіри навколо очей тактику змініть - тільки м'яко і ніжно, так як вона може розтягнутися. Повіки потребують кругових рухах з натиском.
3
Ніс гладьте від чола до кінчика, крила притискайте і розправляйте з сильним натиском. Лоб промассируйте поколачивающими, не ігноруйте лінію волосся.
4
Підборіддя гладьте від центру до вух, немов дорівнювала вигин обличчя. Шию гладьте долоньками вгору і вниз і по горизонталі.
5
Завершити процедуру слід легкими погладжуваннями і постукуваннями кінчиками пальців по всій області масажу.
Зверніть увагу
Існує кілька різновидів масажу обличчя: м'яке погладжування, постукування, розминання та щипки. Спочатку «розбудіть» шкіру, привівши її у тонус енергійними розминка, потім заспокойте, проробляючи плавні погладжування і постукування.
Корисна порада
Масаж обличчя не показаний: • при пошкодженні шкірного покриву; • під час гострих вірусних або грибкових хвороб шкіри; • при діагностуванні злоякісних новоутворень; • при хворобі лицевого нерва; • при купероз.