Чим корисні груші.

Соковита і ароматна груша була відома ще в античні часи як прекрасний засіб для втамування голоду і спраги. В Росію цей фрукт потрапив з Візантії, і відмінно прижився у нас в південній і середній смузі. У ті далекі часи було відомо чотири основних сорти груш, сьогодні їх вже більше тисячі.
Інструкція
1
Груша є найціннішим джерелом клітковини, яка сприяє нормалізації роботи шлунку і органів шлунково-кишкового тракту. Крім того, фрукт містить велику кількість органічних цукрів, фруктози, глюкози, дубильних речовин, пектинів, азотистих основ і фітонцидів, особливих речовин допомагають справлятися з бактеріальними та вірусними інфекціями. Саме завдяки фитонцидам груші мають свій незабутній аромат. А органічні кислоти надають фрукту неповторний солодкувато-терпкий смак. У складі груші є широкий спектр вітамінів і мінеральних речовин (вітамін А, вітаміни РР, С, В1 і Р, йод, залізо і калій).
2
Купуючи груші на ринку або в супермаркеті, віддавайте перевагу найбільш ароматним плодам. Саме такі груші найкорисніші. Крім того, груша є продуктом, що володіє мінімальним сенсибилизирующим дією, іншими словами вона найрідше викликає алергічні реакції. Тому грушу рекомендують в якості прикорму для малят, схильних до атопічного дерматиту і як відмінний десерт дорослим людям, страждаючим харчовою алергією.
3
Сік з груш також є цінним гіпоалергенним продуктом. Він має сосудоукрепляющим властивостями, регулює стілець і покращує травлення. Груші не бажано їсти на голодний шлунок, краще вживати їх через годину після їжі і не запивати рідиною.