Як одягатися в театр. одяг в театр опери.

Відвідування театру , з одного боку, вимагає формального стилю одягу. Якщо всі ваші прикраси зводяться до кнопок на джинсах, ви будете безглуздо почувати себе серед публіки в хутрах і діамантах, що зібралася в залі на честь оперної прем'єри. Але не менш незатишно вам буде в вечірній сукні на дитячому ранку або молодіжної авангардної комедії. Так що ж надіти? Це залежить від самого театру , часу доби і статусу уявлення.
Інструкція
1
Театри опери і балету, драматичні театри завжди більш вимогливі до дрес-коду, ніж лялькові, музичні, дитячі та некомерційні театри. Якщо перші подразумевают костюми та сукні, то в другі іноді можна надіти навіть джинси. Брюки і сорочка з довгим рукавом для чоловіків і блузка із спідницею або брюками для жінок будуть компромісним варіантом для більшості уявлень. Ні в один театр не варто приходити в майках, футболках, шортах і сандалях - яка погода б не була.
2
Заходи, що проводяться до шести годин вечора, голосують етикет, є менш формальними. Це правило поширюється і на театру Патерналізм подання. Для денних і ранкових уявлень прийнятною формою одягу вважаються сукні будь-яких забарвлень довжиною до коліна або нижче для жінок і брюки з сорочкою нейтральній забарвлення для чоловіків. Жінка може дозволити собі носити до шести вечора будь-які прикраси, але всі розуміють, що брильянтовий кольє навряд чи варто надягати на уявлення театру -буфф.
3
Після шести вечора настає час формальних заходів, що вимагають строгих костюмів від чоловіків і довгих суконь від жінок. В наш час в більшість театрів не потрібно, як раніше, надягати вечірнє плаття, але строгий костюм з кількома вишуканими аксесуарами або класичне маленьке чорне плаття з перлами або діамантами буде більш ніж доречно. Само собою зрозуміло, що така форма одягу потребують туфель на підборах і невеликий сумочки в тон. Від чоловіків очікують темних костюмів зі світлою сорочкою і однотонної краватки.
4
Театральні, особливо оперні та балетні, прем'єри, бенефіси великих артистів, ювілейні спектаклі - привід для жінки вбратися у вечірню сукню, а чоловікові продемонструвати наскільки він непереборний в смокінгу.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені, що слід надіти, завжди можна зателефонувати в сам театр і поставити це вопрос.Еслі ви одягнені більш скромно, ніж вся навколишня публіка це краще, ніж, якби ви залучали своїм вбранням загальну увагу. В театр люди ходять дивитися на гру акторів, а не демонструвати себе.