Як швидко написати дипломну роботу.

Кожен студент стикається з найважчим в будь-якому процесі навчання - написанням дипломної роботи. Саме дипломна робота в кінцевому рахунку визначає вас як фахівця в певній галузі. Однак, здавалося б, за всією складністю написання цієї найважливішої роботи за весь час вашого навчання, ховаються прості правила та алгоритми, які дозволять написати роботу швидко і якісно, а головне - самостійно.
Інструкція
1
Насамперед, необхідно зрозуміти, що від назви теми вашої дипломної роботи залежить дуже багато. Найголовніше - це ваш інтерес до теми самої дипломної роботи. Чим більш цікава і близька вам тема, тим більше простіше і швидше буде сам процес її написання.
2
Ще одним важливим моментом при написанні дипломної роботи є ваш настрій. Поставте собі за мету випередити всіх і зробити роботу раніше терміну. Плюс раннього терміну - ви будете вигідно відрізнятися від інших студентів, вам будуть задавати менше питань, ви будете більш впевнені в собі, а значить і більш якісно зробите роботу.
3
Наступний крок - це визначення тимчасового інтервалу для написання дипломної роботи. У вищих навчальних закладах є норматив часу, який відводиться студенту для написання дипломної роботи. Він дорівнює приблизно 6-8 місяців. Однак фактично для НАПІНА диплома досить приблизно 7 днів. Поставте собі саме такий термін і ні більше, ні менше. Це зовсім не означає, що доведеться писати роботу цілодобово. Головне - правильно розподілити свої сили в межах відведеного часу.
4
Починайте писати роботу з начерків того, що буде в ній. Копіюйте всю наявну у вас інформацію і вставляйте в вашу роботу. Так у вас вже буде основа. Потім поступово корегуйте і додавайте інформацію. Підходьте до роботи творчо. Виберіть приємну творчу атмосферу, йдіть в улюблене кафе, якщо можете писати при зовнішньому шумі. Головне - не перестарайтеся. Якщо розумієте, що втомилися, займіться чимось приємним, потім продовжуйте знову. Спробуйте зробити перший варіант роботи якомога швидше, а потім лежачи на дивані перечитуйте і корегуйте. Відчуйте себе експертом в досліджуваній галузі. Тоді написання диплома стане для вас справжнім задоволенням.