Як не погладшати взимку.

Статистика стверджує, що швидше за все люди набирають зайву вагу на початку зими, оскільки в очікуванні зимових холодів організм починає посилено запасатися жирком. Але що ж робити в цій ситуації? Як не погладшати взимку?
Інструкція
1
Чим нам холодніше, тим сильніше наше тіло намагається зігрітися, утворюються жирові відкладення на плечах, талії і стегнах. Тому не дозволяйте собі замерзати, забудьте про холодних салатах і налягайте на гарячі супи. А якщо суп овочевий, то можна дозволити собі навіть подвійну порцію. До того ж американські вчені встановили, що вода, яка міститься в блюді, надовго затримується в шлунку, і почуття ситості зберігається на тривалий час.
2
Приправляйте свої страви чорним перцем. Не бійтеся, що гострі спеції збуджують апетит, оскільки перець також сприяє швидкому появі почуття ситості. До того ж приправа має зігріваючий ефект і прискорює обмін речовин, допомагаючи скоротити жирові відкладення в організмі.
3
Відчувши голод, перекусіть продуктом, що містить у великій кількості триптофан, наприклад, сиром і горіхами. Дієтологи стверджують, що сильний апетит з'являється, коли в організмі сильно зменшуються запаси триптофану. Ця речовина є будівельним матеріалом для белка.Еслі же вам неодмінно хочеться їсти чогось жирного, віддайте перевагу рибу або рагу, приготоване на рослинному маслі, оскільки жири в цих продуктах засвоюються організмом набагато краще, ніж тварини.
4
Щоб організм зрозумів, що вже наситився, потрібно мінімум 20 хвилин. Через це їжу слід пережовувати повільно і ретельно. Інакше в поспіху можна з'їсти дуже багато і ще залишитися голодним. Тому для тих, хто швидко є, існує одна хитрість, що змушує пережовувати їжу повільніше. Просто їду потрібно зробити жорсткішим. Наприклад, можна підсушувати хліб у тостері або духовці, або не так сильно відбивати м'ясо.
5
Налягайте на овочі, які досить довго перетравлюються шлунком, а значить, підтримують відчуття ситості. Причому не обов'язково повністю переходити на картоплю і капусту, цілком достатньо до основної страви додавати по 100 грам який-небудь зелені.
6
Дуже часто в холодну пору року ми забуваємо пити достатню кількість води. Але в теплих квартирах, будинках і офісах наш організм втрачає чимало рідини. І щоб ми не плутали спрагу з голодом, потрібно не забувати випивати протягом дня близько восьми склянок негазованої води.