Як зробити дреди з канекалона.

Дреди - не просто елемент моди, це особливе світосприйняття. Одного разу бог Джа спуститься на землю і витягне всіх "своїх" за дреди в світле майбутнє. Але як же стати щасливим володарем дредів і не зіпсувати при цьому волосся? Для цього сьогодні й існують безпечні дреди, які досить просто виготовити в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • канекалон - 2-3 упаковки, залежно від бажаної довжини, товщини і кількості дредів
  • гребінець з дрібними зубчиками
  • ножиці
  • випрямляч для волосся
  • волога ганчірочка
  • тонкі гумки
Інструкція
1
Відділяємо невелике пасмо канекалона, згинаємо навпіл і перев'язуємо місце згину гумкою. Закріплюємо прядку за підручні предмети (стілець, стіл, ліжко ...) так, щоб вона не рухалася.
2
Починаємо начісувати гребінцем одну з половинок пасма. Для цього водимо гребінцем уздовж локона вгору-вниз, щоб поступово наша прядка перетворювалася в однорідний Колтун. Щоб дреди вийшли більш якісними і рівними, цьому кроку варто приділити особливу увагу.
3
Коли наш Колтун досить сплутався, можна починати його скручувати. Дредіну краще тримати ближче до низу, скручуючи акуратно так, щоб вона виходила рівномірної по товщині.
4
Далі потрібно обматать нашу дредіну вологою ганчірочкою. Після чого беремо нагріте випрямляч і починаємо акуратно обробляти локон, зупиняючись на кожній ділянці 2-3 секунди. Коли дредіна випросталася й закріпилася, повторюємо всю процедуру з 2 кроку.
5
Після того, як дредіна готова повністю (2 половинки), можна підрівняти ножицями стирчать волосинки.
Зверніть увагу
При термообробці слід бути дуже уважними і акуратними, щоб не обпектися самим і не спалити дредіну.
Корисна порада
- Для того, щоб ганчірочка завжди залишалася вологою, дуже зручно користуватися пульверізатором.- Одна готова де-дредіна - це 2 половинки, тобто 2 дредіни. Виходячи з цього розраховуйте необхідну кількість дредлоків для вашої голови.