Як замовити запчастини.

Найчастіше купувати запчастини для іномарок у офіційних дилерів занадто дорого, а іноді необхідних запчастин у продавця немає в наявності, і поставка передбачається дуже нескоро. У такому випадку рішенням проблеми може стати замовлення автозапчастин за допомогою інтернету. Однак необхідно враховувати деякі нюанси.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - базові знання англійської мови та/або словник
Інструкція
1
Складіть список всіх необхідних запчастин. Подумайте також про тих деталях, які можуть вам незабаром знадобитися: це можуть бути свічки запалювання, повітряні і салонні фільтри, гальмівні колодки або лампочки приладової панелі, якщо вони в дефіциті у вашого дилера. Пам'ятайте, що замовляти запчастини краще одним вантажем, ніж поштучно - так ви зможете істотно заощадити на доставке.Такім чином, маючи під рукою запас расходников, вам не доведеться турбуватися про те, чи будуть необхідні запчастини в тому сервісі, де ви зазвичай проходите ТО або задумаєте робити ремонт.
2
Знайдіть номери необхідних вам запчастин в каталозі виробника (є у вільному доступі в інтернеті) або уточніть їх у свого офіційного дилера. Створіть окремий файл на своєму робочому столі або виділіть сторінку в щоденнику і акуратно випишіть туди точні назви кожної запчастини і їх номери. Це значно полегшить вам пошуки і листування з продавцями, бо вони зможуть швидко знайти те, що вам необхідно або, якщо потрібно, підібрати більш дешеву неоригінальну запчастину.
3
Знайдіть свого продавця. В першу чергу варто шукати на популярних зарубіжних інтернет-аукціонах. Часто магазини автозапчастин виставляють там свій асортимент за конкурентоспроможними цінами. Зверніть увагу на рейтинг і репутацію продавця в системі. Розумніше замовити запчастини з магазину з великою кількістю позитивних відгуків від клієнтів, ніж економити, купуючи у неперевіреного користувача, з ризиком не одержати запчастина вовсе.Помімо аукціонів в інтернеті існують компанії, які спеціалізуються на продажу запчастин для автомобілів певної марки , року або модельного ряду, або продають випускні системи, турбіни та інші деталі для тюнінга. Такі продавці максимально благонадійні, бо дорожать своєю репутацією. Часто вони співпрацюють з виробниками, так що ви зможете розраховувати на розумну цінову політику магазину.
4
Уточніть у продавця умови оплати і доставки до угоди. Зарубіжні сайти зазвичай приймають до оплати пластикові карти міжнародного зразка, банківські та поштові перекази або роблять розрахунок з клієнтами за допомогою електронних платіжних систем. Останні вважаються найбезпечнішими, тому що вам не доведеться надавати інформацію про свою карту або банківському рахунку магазину, а також, в разі конфлікту з продавцем, вам буде набагато простіше повернути свої деньгі.Доставка обраних вами запчастин може здійснюватися за допомогою різних поштових та кур'єрських служб , по землі, повітрю або морю, якщо ви, приміром, замовляєте запчастини з іншого континенту. Традиційно доставка державними поштовими службами і морем значно дешевше кур'єрської доставки і авіапошти, однак останні привозять посилки набагато швидше. Якщо продавець безпосередньо не обумовлював доставку, не забудьте уточнити у нього, яка служба займеться вашим вантажем і чи є у вас вибір, щоб знати точно, скільки ви будете повинні заплатити, і скільки доведеться чекати.
5
Обговоріть умови повернення або обміну запчастин, уточніть, чи дають магазин і виробник на них гарантію. Не соромтеся питати продавця про все, що вас хвилює, будь то якість деталей, упаковка вантажу або країна-виробник. Пам'ятайте: від цього залежать ваші спокій, гаманець і, в кінцевому рахунку, стан вашого автомобіля, а значить, ваша безпека.
Зверніть увагу
Не забудьте про митні збори. Уточнюйте тарифи та обмеження на ввезення вантажів для особистого користування на сайті митниці або у місцевого митного інспектора.
Корисна порада
Якщо все вищеперелічене здається вам занадто клопіткою, то існує велика кількість компаній та індивідуальних підприємців, готових за винагороду (в середньому від 30% від суми замовлення) зробити і оформити все за вас.Чтоби замовити запчастини таким чином, вам знадобиться виконати тільки перші два кроки і відправитися зі списком в офіс посередника, щоб зробити і оплатити замовлення, а потім просто забрати свій вантаж.
Найпростіший і дешевий спосіб замовити запчастини в Німеччині - зробити це через інтернет. В мережі є безліч магазинів і порталів, що надають подібні послуги. Важливо тут вибрати надійного постачальника, який в мінімальні терміни і при мінімальних затратах доставить вам запчастини з Німеччині.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зробити замовлення запчастин з Німеччині - це звернутися в спеціалізовані магазини та сервісні центри німецьких концернів Volkswagen, Audi, «Mercedes, BMW і т. Д.
2
Якщо ви не маєте такої можливості, то можете самостійно замовити запчастини в Німеччині на офіційному сайті потрібної вам компанії. При цьому ви повинні володіти певним рівнем знання німецької або хоча б англійської мови.
3
Якщо і в цьому випадку виникли проблеми, то найоптимальніший варіант - замовлення товару на спеціалізованих сайтах. Виберіть відповідний портал залежно від того, що вам конкретно потрібно. Серед найбільш популярних, зручних і зарекомендували себе можна відзначити exist.ru, elcats.ru/audi/і, звичайно, ebay.de.
4
Перегляньте різні пропозиції, виберіть саме те, що потрібно вам за найбільш привабливою ціною, і оформите замовлення, діючи за запропонованою сайтом послідовності дій. Врахуйте, що вага запчастин не повинен перевищувати 25 кг. Запчастини зазвичай висилаються поштою DHL, посилка в дорозі знаходиться в середньому від 7 до 20 днів.
5
Сплатіть покупку через систему Pay Pal. Це один з найпопулярніших сервісів для оплати міжнародних покупок. Є сайти, на яких діє інша система електронної оплати, але принцип у них один. При замовленні запчастин в Німеччині це зручний і надійний спосіб оплати покупки.
6
Отримайте вашу посилку в найближчому відділенні майже. Жителі Москви можуть оформить доставку на будинок. Якщо ви оплатили запчастини з Німеччині по будь-якій з електронних систем, то зазвичай доставка вже входить в цю вартість. Єдине, що вам доведеться оплатити, це збір за зберігання та отримання посилки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zB9502Ivaww