Як зібрати волосся в "буйство кісок".

Кожен раз відвідувати салон перед важливим заходом або особливим випадком може виявитися досить дорогим і не доставляти задоволення. Можна з легкістю зробити гарну зачіску в домашніх умовах. Однією з таких зачісок є "Буяння кісок".
Вам знадобиться
  • - гумки
  • - лак для волосся
  • - зажим
Інструкція
1
Для початку волосся потрібно вимити і висушити феном випрямляючи їх. Потім зберіть їх нагорі і закріпіть затискачем. Далі візьміть пасма волосся зліва і справа від чола над бровами, зробивши "кінський хвіст", і зафіксуйте гумкою.
2
Зробіть ще чотири "кінських хвоста" з однакових пасом і розташуйте їх у вертикальну лінію один під одним на однаковій відстані.
3
Нижній "кінський хвіст" починайте заплітати в кіску.
4
Через кожні два плетіння випускайте з косички пасмо, щоб надати зачісці трохи розпатланий вигляд.
5
Таким же чином заплетене другий "кінський хвіст" знизу.
6
Третій "кінський хвіст" знизу розділіть на дві частини і кожну заплетене в косичку аналогічно випускаючи пасма волосся через кожні два плетіння. Два залишилися "кінських хвоста" заплетене таким же чином.
7
Приберіть затискач з верхньої частини волосся і розділіть волосся на дві частини: передню і задню. Потім, задню частину починайте заплітати в кіску. Через кожні два плетіння випускайте пасмо.
8
Аналогічно заплетене передню частину волосся.
9
Передню косичку, заплетену в кроці 9 укладіть назад направо і закріпіть на потилиці над першим "кінським хвостом" заплетеному в косичку.
10
Аналогічно задню косичку укладіть вперед наліво і закріпіть над першим "кінським хвостом" заплетеному в косичку.
11
Укладайте косички чиряк наліво і знову назад. Зафіксуйте їх так, щоб кожна наступна косичка розташовувалася над попередньою кіскою. Таким чином у нас вийде зачіска "буйство кісок."
Корисна порада
-Бажано випрямити волоси.-Для того щоб волосся не змішувалися скористайтеся зажімом.-Для того щоб зачіска здавалася природною скористайтеся телесния гумками. Вони не будуть виділятися з зачіски.