Що привезти з Тунісу.

Туніс - перехрестя цивілізацій і культур. Ця країна ввібрала в себе вікові традиції населяють її народів. Туніські ринки славляться своїм розмахом: тут можна купити все, від повсякденних товарів до справжніх витворів мистецтва.
Вам знадобиться
  • час
  • гроші
  • терпіння
Інструкція
1
Фініки. Туніс славиться своїми фініками - тут вони продаються в будь-який час року. Сортів фініків в Тунісі величезна кількість, але є один особливо цінний сорт, який не експортується з країни. Розміром він з дамський палець, зі світло-коричневої шкіркою і прозорою золотистої м'якоттю.
2
Оливкова олія. У Тунісі кілька десятків сортів оливи, і місцеве оливкова олія відомо завдяки своїм смаковим якостям і аромату у всьому світі.
3
Харисса. Це національний пекучий соус, який готується з перетерті гострого перцю, часнику, спецій і оливкового масла. У Тунісі харісса подають практично до будь-якої страви, а також в якості простий закуски - маку в неї шматочки хліба.
4
Національний алкоголь. Інжирна горілка Буха і фініковий лікер Тібарін стануть відмінним сувеніром для любителів угорячітельних напоїв. Крім того, в Тунісі проводиться дуже гідне сухе вино, одним з кращих вважається Magon.
5
Килими. Туніський місто Кайрун є центром виробництва килимів в країні. Тут можна знайти килими абсолютно на будь-який смак - і класичні вовняні, і шовкові, і навіть фігурні панно.
6
Рука Фатіми. Цей талісман і оберіг від пристріту продається в Тунісі повсюдно, в різних варіаціях.
7
Роза пустелі. Цей поширений в Тунісі сувенір - природне кристалічна освіту, за формою так схоже на прекрасну троянду. Вважається символом вічного, нев'янучої любові.
Зверніть увагу
Перебуваючи на ринку, міцніше тримаєте сумку, адже ринкові закони ніхто не відміняв і люди бувають різні у всіх країнах.
Корисна порада
На ринках Тунісу прийнято торгуватися. Місцеві торговці досить наполегливі, але разом з тим доброзичливі, тому завжди готові знизити в ціну в кілька разів.